У заключному спарингу турецького збору Олімпік зазнав нищівної поразки

26.01.2018 17:06
Донецький Олімпік в товариському матчі в турецькому Белеку програв македонської Шкендія - 1: 4

Олімпік на зборі в Туреччині. фото olimpik.com.ua

26-го січня в заключному, четвертому матчі першого збору в Туреччині, донецький Олімпік в Белеку зустрівся з лідером чемпіонату Македонії - Шкендія. Через невеликі пошкодження тренерський штаб донеччан надав можливість відпочити чотирьом футболістам - Артему Кичаку, Володимиру Доронину, Івану Сондо і Сергію Вакуленко. На перший тайм Роман Санжар вибрав такий склад: Заур Махарадзе, Темур Парцванія, Зураб Очігава Софія Альбертівна, Еммерсон, Сергій Кулинич, Євген Цимбалюк, Бруно, Руслан Кисіль, Абдул, Євген Пасіч, Геннадій Пасіч. Команда з Македонії відразу ж заволоділа перевагою, змусивши Олімпік оборонятися, причому не дуже ефективно. Македонці змогли реалізувати практично перший же момент. Помилка в середині поля привела до атаки правим флангом, пішов простріл в уздовж лицьової, а одинокому Стеній Жуніору залишалося лише перекинути Махарадзе - 1: 0. На другий тайм Олімпік вийшов зі зміненим складом. Свої місця на полі зберегли тільки Кисіль, Абдул, Кулинич і Євген Пасіч.  І, вже через 10 хвилин, донеччани змогли зрівняти рахунок. Кисіль подав кутовий, Бєлєнький скинув на лінію воротарського, де спритнішим за всіх виявився Щасливців - 1: 1. Але на цьому атакуючі дії олімпійців згасли, а ось македонці склавши руки не сиділи. Практично відразу ж вони знову повели в рахунку. Радеску здорово зіграв на добиванні після флангового прострілу. А під завісу зустрічі Шкендія ще двічі скористалася помилками донеччан і довела справу до розгрому - 4: 1. Олімпік завершив програму спарингів першого збору в Туреччині на мінорній ноті. Завтра у команди ранкове тренування, а ввечері підопічні Романа Санжара повернуться до Києва.