Олександрія під сильним дощем поступилася в товариському матчі казахстанському Жетису

22.01.2018 16:23
У третьому спарингу на турецькому тренувальному зборі Олександрія програла казахстанському Жетису - 2: 3

Олександрія - Жетису 2: 3. фото fco.com.ua

Підопічні Володимира Шарана вийшли на поле в такому складі: 1 тайм: Владислав Леванідов, Андрій Цуріков, Тимур Стецков, Владислав Бабогло, Сергій Чеботаєв, Євген Банада, Артем Полярус, Іван Маркович, Петрос Аветисян, Євген Протасов, Стефан Іліч. 2 тайм: Юрій Паньків, Валерій Бондаренко, Сергій Старенький, Олексій Зінкевич, Андрій Бацула, Павло Пашаєв, Андрій Запорожан, Артем Сітало, Вадим Гранчар, Олексій Довгий, Дмитро шастати. Відзначимо дебют у стартовому складі потенційного новачка команди - вірменина Петроса Аветисян, який виступав раніше за Пюнік. Товариський поєдинок і Олександрія і Жетису почали дуже жваво. Вже до п'ятої хвилини команди обмінялися голами. На м'яч форварда Жетису Олега Храмцова, точним ударом відповів Стефан Іліч - 1: 1.   До 35-ї хвилини поле заливало дощем - футболісти обох команд не стільки вели боротьбу один з одним, як з природною стихією. Стіна дощу і вітру не дозволяла орієнтуватися на поле, а негода була такою, що навіть пропадало електрику. В кінці тайму Олег Храмцов на 43-й хвилині забив, вивівши казахстанських футболістів вперед - 2: 1. Хоча другу половину гри активніше почали казахстанські футболісти, на 60-й хвилині українці заробили штрафний в декількох метрах від штрафної прямо навпроти воріт суперника і капітан команди Андрій Запорожан поклав м'яч в самісіньку дев'ятку воріт Жетису - 2: 2. Однак, після подачі кутового, коли до кінця матчу залишалося вісім хвилин, підопічні Дмитра Огая втретє вийшли вперед. Кінцівку матчу олександрійці провели в суцільних атаках, але відновити рівновагу в цьому спарингу українцям так і не вдалося - 2: 3.  Два наступні поєдинки з вірменським Пюніком і болгарським клубом Ботев з Пловдива Олександрія проведе на стадіоні готельного комплексу Gold City відповідно 25 і 26 січня.