4:0! Український клуб розправився з європейським чемпіоном у товариському поєдинку

22.01.2022 23:51

Одеський Чорноморець розгромив косовську Приштину в контрольному поєдинку на турецькому зборі.

Якщо судити виключно за рахунком, то матч із найтитулованішим клубом Косово вийшов дуже легким для Чорноморця. Однак, велика перемога прийшла до моряків внаслідок найтяжчої боротьби з минулорічним чемпіоном країни.

У першому таймі Приштина навіть на якийсь час захоплювала ініціативу, створювала моменти, завдала кілька небезпечних ударів (із ними впевнено впорався Паст). Переломними стали три хвилини, протягом яких українці забили два м'ячі.

Спочатку відзначився Цонєв, чий потужний постріл з-за меж штрафного майданчика прийшовся в дальній кут воріт, а потім маленький шедевр створив Русин, який уразив ціль ударом майже з нульового кута під поперечину — 2:0.

Після перерви перевага моряків стала очевиднішою. Не використали добрі моменти для взяття воріт Пєтков, Русин, О. Кузик... Але ось за справу взявся Цітаішвілі, і рахунок подвоївся. Причому, як і в першому таймі, протягом трьох хвилин.