Роман Безус не допоміг Сент-Трюйдену переграти в спарингу німецький Хольштайн

12.01.2018 19:01
Роман Безус відіграв 19-ть хвилин у товариському матчі бельгійського Сент-Трюйден з німецьким Хольштайн

Роман Безус на тренувальному зборі Сент-Трюйден. фото stvv.com

12-го січня на зборі в іспанській Ла Манзі бельгійський Сент-Трюйден Романа Безуса розписав нічию в товариському матчі з німецьким Хольштайн - 2: 2. Український півзахисник з'явився в складі своєї команди на початку другого тайму і провів на полі всього 19-ть хвилин. За цей час Роман нічим особливим себе не проявив. Можна лише згадати його удар зі штрафного приблизно метрів з 17-ти від воріт німецької команди, який, на жаль, був неточним. Буквально через хвилину після цього головний тренер Канарок Йонас де Рек випустив замість Безуса захисника Дамьена Дюссо. М'ячі у складі Сент-Трюйден забили Джордан Ботак і Курт Абрахамс.

Автор супергол Роман Безус: «Повторив трюк Калиниченко»