Боруссія перемогла в спарингу Зюльте-Варегем: на рахунку Ярмоленко гольова передача

08.01.2018 18:09
Український півзахисник дортмундської Боруссії Андрій Ярмоленко зробив результативну передачу в товариському матчі проти бельгійського Зюльте-Варегема

Боруссія (Д) в товариському матчі переграла Зюльте-Варегем. фото bvb.de

8 січня в іспанській Марбельї в товариському матчі дортмундська Боруссія, за яку виступає гравець збірної України Андрій Ярмоленко, переграла бельгійський Зюльте-Варегем - 3: 2. Український півзахисник вийшов в стартовому складі, був активний на своєму правому фланзі і взяв участь в обох голах німецької команди в першому таймі, який завершився з рахунком 2: 2. Спочатку Андрій заробив кутовий, після якого Лукаш Піщек ударом головою зрівняв рахунок в перший раз, а потім віддав прекрасну гольову передачу на П'єра-Емеріка Обамеянга, який з близької відстані не схибив і вдруге зрівняв рахунок. У бельгійців відзначилися Хамді Харбауі і Тімоті Дерійк. У другій половині гри Ярмоленко був не настільки помітний, і на 58-й хвилині наставник Боруссії Петер Штегер випустив замість нього Махмуда Дауда. На той час німецька команда, завдяки ще одному м'ячу Обамеянга, вже встановила підсумковий рахунок - 3: 2. Команда Андрія Ярмоленко відновить свої виступи в Бундеслізі 14 січня. У цей день Боруссія в 18-му турі національної першості на дортмундському Сигнал Ідуна Парк прийме Вольфсбург.

... І Мілевський з Ярмоленко. Топ-10 пам'ятних матчів українських легіонерів в 2017 році (відео)