Роман Зозуля перервав свою вражаючу бомбардирські серію

16.12.2017 22:29
У чемпіонаті Бельгії Макаренко допоміг Кортрейк здобути перемогу, а Будковський продовжив гріти лавку запасних
чемпіонаті

фото albacetebalompie

У 19-му турі іспанської Сегунди Альбасете Романа Зозулі приймав на своєму полі Сарагосу і розійшовся з суперником миром - 0: 0. Український форвард, який провів на полі всю зустріч, перервав свою вражаючу бомбардирські серію - він забивав у чотирьох матчах команди поспіль! Набравши 22 очки, Альба розташувалася на 16-му місці в турнірній таблиці. У матчі 19-го туру чемпіонату Бельгії Кортрейк брав Мехелен і переміг з рахунком 2: 0, вирішивши результат поєдинку протягом 20-ти стартових хвилин. Євген Макаренко провів у складі переможців повний матч. А ось його партнер по команді Філіп Будковський міцно засів в запасі. В останній раз він з'являвся на полі ще 18 листопада. З тих ось уже шість матчів поспіль він гріє лавку. Завдяки перемозі Кортрейк піднявся на 12-е місце в турнірній таблиці чемпіонату Бельгії, маючи в активі 20 очок.