Ярмоленко допоміг Боруссії перемогою привітати нового тренера з дебютом!

12.12.2017 22:23
Перший матч на посту головного тренера Боруссії Д Петер Штегер виграв. Ярмоленко провів весь поєдинок
Боруссії

фото bvb.de

Український атакуючий півзахисник дортмундської Боруссії Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі своєї команди на виїзний матч проти Майнца. Цей поєдинок став дебютним у Бундеслізі для Петера Штегер біля керма Джмелів. Гра завершилася з рахунком 2: 0 на користь гостей, а наш хавбек провів на полі всю зустріч.  У чвертьфіналі Кубка Бельгії Кортрейк Філіпа Будковского і Євгенія Макаренко в рідних стінах обіграв Гент Романа Яремчука (4: 1). Макаренко став єдиним з українців, хто з'явився на полі в цьому матчі. Євген відбігав усі 90 з хвостиком хвилин. Стандард Валерія Лучкевича на виїзді обіграв Остенде - 3: 2. Українець увійшов в гру на 82-й хвилині. Артем Путівцев традиційно вийшов в стартовому складі Термалікі на домашній матч чемпіонату Польщі зі Шльонском, який його команда виграла - 2: 1. Українець провів на полі весь ігровий час.

Чи розраховує новий тренер Боруссії на Андрія Ярмоленка?