«У моїй кар'єрі такого ще не було». Емоції гравців Шахтаря після пристрастей в Запоріжжі

11.12.2017 09:46
Футболісти донецького Шахтаря прокоментували поразку своєї команди у вчорашньому поєдинку проти Зорі

Андрій Пятов, фото twitter.com/fcshakhtar

Центральний матч 19-го туру між Шахтарем і Зорею вийшов вогненним. Гірники вели в рахунку 1: 0, але в кінцівці матчу арбітр Сергій Бойко вилучив трьох гравців оранжево-чорних. З пенальті луганчани зрівняли рахунок, а на останніх секундах поєдинку заштовхали і переможний гол. Одним з віддалених був колишній гравець Зорі Іван Петряк, який і став автором єдиного результативного удару Шахтаря в цьому матчі. Після завершення зустрічі український півзахисник спробував розібратися в подіях у поле: «Ще не відійшли від того, що сталося. Ми грали дуже добре, контролювали події і не давали супернику створити запобігання нещасних випадків. Коли забив м'яч у ворота Зорі, то спочатку накотилася ностальгія: довгі роки провів у цій команді, вона мені багато дала, чого я не забуваю. Такий хвилюючий момент, що аж пустив сльозу, але повернувся в гру, все було нормально. Що стосується мого видалення, то я навіть не хочу обговорювати дії арбітра, адже нічого не зміниться. Всі все бачили. Якщо чесно, то це вже смішно - трьох футболістів видаляють з поля, шукають будь-який привід. Мене посадили на жовту картку за перший же фол на перших хвилинах поєдинку. Я весь матч боявся десь зробити не так, і тут придумали симуляцію. Був упевнений, що вдесятьох хлопці вистоять, впораються. Але потім знову видалення і ще цей пенальті ... Звичайно, зараз всі засмучені і пригнічені », - наводить слова Петряк прес-служба Шахтаря. Прокоментував результат поєдинку і Андрій Пятов, який визнав свою провину в другому пропущеному голі: «Важко говорити, багато емоцій. Три видалення на останніх хвилинах - в моїй кар'єрі такого ще не було. Контролювали гру до 79-ї хвилини, коли арбітр повинен був давати пенальті за фол на Петряк, але замість цього видалили нашого футболіста. За Фреду, якщо чесно, не бачив ситуації, а що стосується Ракицького, то там все зрозуміло: емоції після призначеного в наші ворота пенальті, коли м'яч з близької відстані влучив у руку гравцеві. Я не знаю навіть, як вони всі ці епізоди трактують. Разом з тим я визнаю свою провину в другому пропущеному м'ячі. Безумовно, не можна так опускати руки - моя помилка. Але навіть хлопці із Зорі кажуть, що їм неприємно перемагати таким чином. Сподіваюся, після цього матчу звернуть увагу на суддівство. Ми робимо все для того, щоб наш футбол відроджувався і ставав сильнішим, а виявляється, проблема не в нас », - сказав страж воріт донеччан. Відзначимо, що Шахтар програв Зорі вперше з травня 2016 року. На зимову перерву підопічні Паулу Фонсека йдуть лідерами чемпіонату, але їх перевага над Динамо складає всього три очки. Найкоротша прес-конференція в історії Шахтаря