Сенсаційна перемога Стандарда з Лучкевич в складі!

29.11.2017 22:50
Сьогодні українські бельгіци дружно зробили крок у наступний раунд національного кубка
Лучкевич

Роман ЯРЕМЧУК. фото kaagent.be

У матчі Кубка Хорватії Осієк - Хайдук (1: 3) Дмитро Льопа провів у складі господарів поля весь ігровий час. У Кубку Бельгії Кортрейк обіграв Антверпен з рахунком 4: 2. Євген Макаренко з'явився на полі відразу після перерви, а Філіп Будковський залишився в запасі. У цьому ж турнірі Гент Романа Яремчука брав Локерен і здобув перемогу з рахунком 2: 1. У складі господарів поля повний матч провів Роман Яремчук. Нарешті, Валерій Лучкевич вперше в цьому сезоні з'явився в стартовому складі Стандарда на виїзну зустріч з Андерлехтом. Українець відіграв всі дев'яносто з ховстіком хвилин, а його команда здобула сенсаційну перемогу - 1: 0. До слова, Генк, в складі якого сьогодні був вперше в кар'єрі видалений Руслан Малиновський, лише в серії пенальті здолав на виїзді Мехелен (1: 1, п.п. 5: 4).

Руслан Малиновський вилучений у матчі Кубка Бельгії

Кого б ви хотіли бачити суперником збірної України в групі Ліги націй (відзначте дві команди)?

• Туреччина (18%, голосів: 2 634)
  • Австрія (17%, голосів: 2 513)
  • Уельс (14%, голосів: 2 101)
  • Чехія (14%, голосів: 2 080)
  • Данія (13%, голосів: 1 887)
  • Північна Ірландія (12%, голосів: 1 695)
  • Словаччина (11%, голосів: 1 626)

Всього голосів: 8 375