У статусі учасника плей-офф ЛЄ Динамо програло в Албанії

23.11.2017 23:03
Скендербеу обіграв команду Олександра Хацкевича, не дозволивши достроково посісти перше місце в групі
Динамо

Перед початком матчу зі Скендербеу в поразку Динамо вірилося насилу ... Фото zbirna.com

Глобальне завдання групового турніру Ліги Європи Динамо вирішило достроково. Підопічні Олександра Хацкевича ще до візиту в Албанію вийшли в плей-офф турніру. Тому кияни навіть дозволили собі поберегти відразу декількох гравців основи, Які мали невеликі ушкодження. Сподіваючись, що перше місце в групі команді завоюють і молодші виконавці. Але ... додаткову пікантність поєдинку надавало відсутність дискваліфікованих уболівальників Скендербеу. Хоча для киян це не перший поєдинок в нинішньому сезоні за відсутності глядачів. І з психологічним дискомфортом від порожніх трибун гості, за логікою, повинні були справитися швидше. Кияни дійсно з перших хвилин захопили ініціативу. Гра відразу перемістилася на половину поля албанців. І коли на 16-й хвилині Циганков після довжелезній стінки з Морозюком забив перший м'яч (0: 1), здавалося, що динамівці без особливих зусиль доведуть поєдинок до перемоги. Але в подібних роздумів шанувальникам київського клубу довелося існувати недовго. Через трохи більше хвилини Ліла зважився на дальній удар, м'яч на півдорозі до воріт зачепив спину Хачеріді і залетів у ворота зовсім не там, де його мав намір зустріти Бущан. 1: 1. Час, що залишився першого тайму ігрова ініціатива належала кияни. При цьому Бесєдін та Мораес були найактивнішими у складі гостей. Але реальних загроз воротам суперника вони з партнерами створили не дуже багато. Правда, один з ударів киян прийшовся в поперечину, а ще кілька потенційно небезпечних пострілів заблокували захисники Скендербеу. Один раз м'яч навіть залетів у ворота господарів - відзначився Мораес. Але арбітри, як здалося, помилково гол відмінили. Справа в ому, що нападник дійсно знаходився в офсайді, але захисник при цьому торкнувся м'яча і мав всі підстави його перехопити. У сучасному трактуванні в такій ситуації поза грою не фіксується. Як би там не було, на перерву команди пішли за рахунку 1: 1. І більш того, албанці в результаті завдали в першому таймі три удари в створ воріт, а кияни за все два. Але навіть в такій ситуації в перерві складно було уявити, що для Динамо все в підсумку закінчиться так погано ... Уже до 56-й хвилині албанці мали перевагу в два м'ячі. Спочатку на 52-й хвилині захисники Динамо позіхнули Аденійі, який з метра, перебуваючи, правда, в офсайді, переправив м'яч у ворота. 2: 1. А через кілька хвилин немов перебували в прострації центрбекі киян позіхнули ривок Сові. Той вибіг з-за спин киян і без праці, обігравши Бущана, вразив ворота. 3: 1.  Олекандр Хацкевич спробував за допомогою замін змінити ситуацію. Але марно. Атакам киян не вистачало наполегливості, а в ті рідкісні моменти, коли динамівці виходили на ударну позицію - холоднокровності і, можливо, майстерності. І при цьому відзначимо, що албанці постійно змушували більш іменитих гостей бути напоготові, щоб не позіхнути контратаку суперника.  Вразити ворота господарів кияни змогли тільки на 90-й хвилині, коли відзначився Русин, з кута воротарського відправив м'яч у дальній кут воріт. 3: 2. У підсумку матч завершився першою поразкою Динамо в груповому турнірі нинішнього розіграшу Ліги Європи. А доля першого місця в групі В тепер буде вирішуватися в очному протистоянні киян з Партизаном. Белградці обіграли Янг Бойз - 2: 1. Але тепер у Києві 7 грудня сербів влаштує тільки перемога. Скендербеу 3 Динамо 2 Голи: 0: 1 Циганков (16, Морозюк), 1: 1 Ліля (18), 2: 1 Аденійі (52), 3: 1 Сові (56), 3: 2 Русин (90 + 1, Циганков). Скендербеу: 1.Шехі - 3.Міці, 6.Аліті, 33.Радаш, 32.Вангелі - 88.Ліляй, 19.Османі (8.Німага, 70), 17.Музака - 78.Аденійі, 90.Сове (22.Діта , 90), 7.Гавазай (26.Таку, 72). тренер: Або Дая. Динамо: 1.Бущан - 23.Піваріч, 44.Кадар, 34.Хачеріді, 94.Кенджера (40.Русін, 71) - 15.Циганков, 8.Шепелев, 18.Корзун (40. Шапаренко, 60), 9.Морозюк - 41.Беседін, 11.Мораес. тренер: Олександр Хацкевич. 23 листопада. Ельбасан. Стадіон Ельбасан-Арена. Без глядачів. арбітр: О.Драхта (Австрія). попереджені: Радаш (78), Аденійі (90 + 2) - Бущан (90 + 3). Сергій ДЕМ'ЯНЧУК з Албанії