Наполі відклав мрії Шахтаря про плей-офф Ліги чемпіонів

21.11.2017 22:44
Команда Паулу Фонсека була розгромлена в Неаполі підопічними Мауріціо Сарри

У Неаполі в ворота команди Паулу Фонсека влетіло три сухі м'ячі ... Фото shakhtar.com

Дивна річ - гірників в Неаполі могло влаштувати мінімальної поразки з рахунком 2: 3, 3: 4 і так далі (нагадаю, в першому турі Шахтар обіграв Наполі - 2: 1). Але навряд чи підопічні Паулу Фонсека готувалися до такого сценарію. Принаймні, на передматчевій прес-конференції наставник української команди запевнив, що його підопічні приїхали в Неаполь «показати свою гру» і готові відчинити двері в плей-офф. В результаті в другому таймі у гірників «щось пішло не так» ... Адже одна справа - готуватися, а інше - втілити бажання в життя. Наполі не програє в Серії А вже 25 матчів і лише чотири поєдинки в цій чудовій серії суперники підопічних Мауріціо Сарри змогли звести внічию. Перший тайм звітного матчу прогнозовано пройшов за територіальної переваги господарів. Але гірники першими створили момент, який прийнято називати гольовим. Вже на 10-й хвилині Феррейра відібрав м'яч у суперника, Фред вивів на ударну позицію Тайсона. Але м'яч після удару капітана гірників фактично з кута воротарського лише на кілька сантиметрів розминувся з ближнім кутом воріт Наполі. Схожий за гостротою момент господарі змогли створити лише на 28-й хвилині. Після удару Лоренцо блискучий сейв зробив Пятов, в ефектному стрибку переклав м'яч на кутовий. Під завісу першого тайму гірники ще пару разів небезпечно загрожували воротам Рейни. Але 35-річний іспанець діяв впевнено. Хто ж знав, як дорого гірникам обійдеться таке марнотратство ... Відразу після початку другої половини гри Наполі активно кинувся атакувати ворота П'ятова. Сказати, що господарі спочатку досягли успіху в створенні небезпечних моментів біля воріт Шахтаря, не можна. Але на 56-й хвилині гірники дозволили Лоренцо Інсіньє нанести удар по воротах метрів з 25-ти і він перетворився в шедевральний гол! Пятов у відчайдушному стрибку намагався дотягнутися до м'яча, але той, зрадницьки чиркнув про пальці голкіпера, залетів у верхній кут воріт! 1: 0. Гарний гол, звичайно, але шанувальникам гірників від цього навряд чи додалося настрою. А ось гравці Шахтаря змушені були більше висуватися до чужих воріт і, схоже, трохи занервували. Італійці провели кілька небезпечних атак. Але найнебезпечнішу організували ... самі гірники. На 69-й хвилині Бутко не помітив сховався за спиною Пятова суперника і поляк Зелінський просто пробачив гостей, пославши м'яч вище порожніх воріт. Правда, через 12 хвилин поляк виправився. Розігравши на швидкості стінку з Мертенс, він увірвався в штрафну Шахтаря і без проблем вразив ворота Пятова. 2: 0. А ще через дві хвилини Наполі зняв всі питання в матчі. Пятов в черговий раз рятував свої ворота, але м'яч від руки голкіпера відлетів прямо на голову Мертенс і бельгієць без проблем переправив м'яч у ворота. 3: 0. Тепер для виходу в плей-офф Ліги чемпіонів гірникам потрібно не програти в домашньому поєдинку Манчестер Сіті. Хоча якщо Наполі на виїзді не переможе Фейеноорд, підопічним Паулу Фонсека може вистачити і вже наявних в їх активі дев'яти очок.  Наполі 3 Шахтар 0 Голи: 1: 0 Лоренцо Інсіньє, 2: 0 Зелінський (81, Мертенс), 3: 0 Мертенс (83). Наполі: 25.Рейна - 11.Маджо, 33.Альбіоль, 21.Кірікеш, 23.Хюсай - 20.Зелінскій (6.Маріо Руї, 86), 42.Діавара, 17.Гамшік (30.Рог, 77) - 7.Кальехон , 14.Мертенс, 24.Інсінье (5.Лурейро, 65).    тренер: Мауріціо Сарри. Шахтар: 30.Пятов - 2.Бутко, 18.Ордец, 44.Ракіцкій, 31.Ісмаілі - 6.Степаненко (21.Алан Патрік, 70), 8.Фред - 11.Марлос (Дентіньо, 79), 7.Тайсон, 10 .Бернард - 19.Феррейра. тренер: Паулу Фонсека. 21 листопада. Неаполь. Стадіон «Сан Паоло». арбітр: Д.Скоміна (Словенія). попереджені: Маджо (25), Влад Кірікеш (77), Рейну (85) - Ісмаїлі (78), Феррейра (85). Наполі Шахтар 17 (6) Удари 8 (4) 6 (2) Удари в створ 4 (2) 7 Кутові 4 8 Офсайди 1 У дужках - статистика першого тайму. Група F Манчестер Сіті - Фейеноорд 1: 0 Турнірне становище (Після п'яти матчів): 1. МАНЧЕСЕР СІТІ - 12 очок, 2.Шахтар - 9, 3. Наполі - 6, 4.Фейеноорд - 0.

Чи вийде Шахтар в плей-офф Ліги чемпіонів-2017/2018?

• Так (67%, голосів: 2 760)
  • Ні (33%, голосів: 1 330)

Всього голосів: 4 090

Тренер Наполі: «У Серії А команда Фонсекі була б в першій шістці»