Молодь Шахтаря показала старшим колегам приклад, як обігравати Наполі

21.11.2017 15:57
Молодіжна команда донецького Шахтаря здобула мінімальну перемогу в Неаполі в рамках Юнацької ліги УЄФА

фото twitter.com/sscnapoli

Підопічні Сергія Шищенко здобули першу перемогу в групі, здолавши на виїзді Наполі з рахунком 2: 1. На 40-й хвилині Олексій Кащук замкнув простріл з флангу і вивів гірників вперед, а на 71-й хвилині вийшов на заміну Кирило Меліченко збільшив перевагу гостей. Італійці змогли відповісти лише м'ячем Алессіо Зербіно (78).

І який розклад?

Таким чином, після п'яти турів Шахтар U-19 набрав п'ять очок і зрівнявся з Наполі. Щоб продовжити боротьбу за друге місце в групі і потрапляння в 1/16 фіналу, оранжево-чорним потрібно сподіватися на те, що в паралельному матчі юніори Фейєноорда не обіграє Манчестер Сіті. Фонсека доведеться вживати заходів. Прогнози фахівців на матч в Неаполі