Українець взяв участь у розгромі суперника в дербі

18.11.2017 20:16
Едуард Соболь відіграв повний матч в складі Славії, яка в пух і прах рознесла свого опонента по празькому дербі
дербі

Лех нашого Володимира Костевич нічого не зміг вдіяти з обороною Сандеція. фото lechpoznan.pl

У чемпіонаті Хорватії Осієк Дмитра Льопи брав Цібалья - результат був важливий для обох суперників: Осієк намагається наздогнати лідерами, Цибалья - піти подалі з підвалу турнірної таблиці. Наш футболіст вийшов в основі господарів на позиції 10-ки, був дуже активний в дебюті поєдинку, коли створював моменти для партнерів, загрожував воротам сам, але жовта картка на 26-й хвилині кілька зменшила запал українця. Осієк довго мучився, відкривши рахунок на 75-й хвилині - і тут же пропустив у відповідь! Гра так і завершилася з рахунком 1: 1. Команда Льопи освоїлася в першій трійці, але відрив від лідера - загребсокого Динамо загрозливо зростає з кожним туром. У чемпіонаті Чехії Славія в празькому дербі рознесла в пух і прах Дуклу. У складі господарів повний матч провів Едуард Соболь, який на цей раз не відзначився результативними діями, а Руслан Ротань весь матч провів у запасі. Славія йде третьою, поступаючись Сігмі зовсім трохи - одне очко, але ось від лідера, Вікторії, вже прірву ... Володимир Костевич провів повний матч за Лех, який відвіз нічию з Нови-Сонча, зігравши внічию з тамтешньою Сандеція - 0: 0. Познаньци закріпилися в першій шістці, яка згодом поведе боротьбу в додатковому турнірі за нагороди (принцип проведення чемпіонату Польщі схожий на український - два кола, потім поділ на два турніри).

Через тиждень Коноплянка може звільнити головного тренера Ярмоленко?

Кого б ви хотіли бачити суперником збірної України в групі Ліги націй (відзначте дві команди)?

• Туреччина (18%, голосів: 2 634)
  • Австрія (17%, голосів: 2 513)
  • Уельс (14%, голосів: 2 101)
  • Чехія (14%, голосів: 2 080)
  • Данія (13%, голосів: 1 887)
  • Північна Ірландія (12%, голосів: 1 695)
  • Словаччина (11%, голосів: 1 626)

Всього голосів: 8 375