... І Зоря не змогла обіграти «нічийний» Верес

18.11.2017 15:14
Підопічні Юрія Вернидуба не втримали переможний рахунок у грі з гостями з Рівного, незважаючи на чисельну перевагу в другому таймі

Фото Валерія Дудуша

В рамках 16-го туру УПЛ на Славутич-Арені зійшлися борці за місце у верхній шістці - Зоря і Верес. Підопічні Юрія Вернидуба напередодні йшли шостими, але в разі перемоги обходили суперників. Верес ж прибув до Запоріжжя в статусі четвертої команди ліги і з дивовижною серією з шести нічиїх поспіль. Рівняни на перших хвилинах матчу регулярно підбиралися до володінь Луніна. Варту воріт Зорі кілька разів довелося вступити в гру, трапилася парочка небезпечних навісів. Але незабаром гості віддали ініціативу луганчанам, за що і поплатилися. Спочатку Юрі запоров відмінний шанс, вдаривши набагато вище із забійної позиції, а на 28-й хвилині господарі забили. Кабан увірвався в штрафну справа, прострілив, а від опорної ноги Громова снаряд влетів в сітку. Після цього Верес спробував щось створити в атаці, але захист Зорі впевнено провела кінцівку першого тайму. Другу частину матчу активніше почали господарі - Юрі регулярно загострював, завдав найнебезпечніший постріл, з яким впорався Бандура. А на 58-й хвилині за удар ліктем другу жовту картку отримав Іщенко, ніж, здавалося б, поставив Верес в тупиковий стан ... Але не тут-то було! Через чотири хвилини гості зрівняли рахунок після спірного моменту. М'яч опинився у штрафному Зорі, Лунін зіграв на виході, але в цей момент в нього врізався Сергійчук. Атака продовжилася і з гострого кута вже в порожні ворота впевнено пробив Адамюк. Зоря побігла забивати другий, але спочатку захист Вереса впевнено справлялася з атаками господарів. Більш того, у Морозенко був шанс вивести рівнян вперед, але Лунін зробив неймовірний сейв. В останню 10-хвилинку луганчани навалилися на ворота Бандури, завдали кілька небезпечних ударів, але заштовхати м'яч у сітку так і не зуміли. Таким чином, Верес здобув уже 10-ю нічию в 16-ти поєдинках чемпіонату та поки що залишається четвертим в таблиці. Зоря ж як і раніше замикає верхню шістку УПЛ. У поєдинку взяли участь кілька кандидатів в збірну України. так, Андрій Лунін видав фантастичний поєдинок і цілком міг піти з поля «сухим», якби не зіткнення з Сергійчуком. Воротар Зорі здорово грав на виходах, перехоплював м'ячі, зробив один фантастичний сейв. Олександр Сваток діяв чисто, підстраховував партнерів, а в моменті з пропущеним голом не зміг перервати удар Адамюк, перебуваючи на ближній штанзі. Олександр Караваєв весь матч відбігав правим захисником. У першому таймі збірник займався виключно оборонною роботою, а от у другому регулярно підключався до атак. Караваєв міг принести Зорі перемогу, але в кінцівці зустрічі з 13-ти метрів зарядив вище воріт.

Зоря - Верес - 1: 1 (1: 0)

Голи: 1: 0 Громов (28, Кабан), 1: 1 Адамюк (62, Сергійчук) Зоря: Лунін - Караваєв, Сваток, Гречишкін, Сухоцький - Харатін, Бабенко (Сілас, 67), Гордієнко - Кабан (Лунін, 63), Юрі, Громов (Любенович, 79) Голова професора Мбокані. Динамо кидається в погоню за Шахтарем!