Після матчу з Ворсклою Динамо припинило переписувати історію

05.11.2017 20:33
Підопічні Олександра Хацкевича не вигравали в чемпіонаті України з 10 вересня ...
Динамо

Фото Миколи БОЧКА

Компромісів в цьому матчі не могло бути спочатку. Обидві команди вкрай невдало проводили останні матчі чемпіонату. Динамо не могло виграти п'ять матчів поспіль. Ворскла, в свою чергу, три останні матчі програла. Нехай і не завжди, що називається, по справі. Але все ж в семи останніх поєдинках до цього команда Василя Сачко набрала лише п'ять очок. Для колективу, який у свій час, здавалося, надовго забронював за собою третю сходинку в таблиці, це вкрай мало. Тепер в цей сумний для полтавчан реєстр додався ще один матч ... Стиль гри обох команд виключає авантюрні дії. Тому в звітному поєдинку обидва колективи не поспішали форсувати події, завдавши в результаті за першу половину поєдинку за п'ять ударів по воротах. Ось тільки киянам це вдалося куди якісніше. Відразу два удари в їх виконанні стали гольовими. Спочатку на 26-й хвилині після розіграшу штрафного Мбокані скинув м'яч під удар Буяльському. Удар Віталія Ткаченка відбив, трохи відпустивши м'яч перед собою. А спритнішим за всіх у воротарському виявився Мораес. 1: 0. Поки полтавці намагалися перейти на план «Б», який як показав другий тайм, у них був, динамівці забили вдруге. На 30-й хвилині Гармаш з флангу видав ідеальну передачу на Буяльського, який головою спрямував м'яч у нижній кут воріт. 2: 0. Відрадно, що в такій ситуації полтавчани не здалися на милість потенційних переможців. Ще до перерви Коломоєць цілком міг забивати, завдавши підступний удар головою, але здорово зіграв Бущан, переклав м'яч на кутовий. Висновків з прозвеневшего дзвіночка господарі не зробили. І, як з'ясувалося, даремно. Ворскла досить активно почала діяти з перших хвилин другої половини гри і на 57-й хвилині Чижов після подачі кутового головою забив м'яч у ворота. 2: 1. Стало очевидно, що без збільшення інтенсивності, киянам утримати переможний рахунок навряд чи вийде. Динамівці додали в русі і, в принципі, цілком могли повернути собі комфортну перевагу в два м'ячі. Але спочатку Гонсалес незбагненним чином не зміг вразити залишені Ткаченко ворота після пасу-цукерки - м'яч після удару метрів з дев'яти чиркнув об перекладину і відлетів за межі поля. Потім господарі втратили ще парочку потенційно небезпечних моментів ... До самого кінця матчу кияни намагалися активно діяти в атаці. Варто відзначити повернення на поле Віктора Циганкова, який і був основною рушійною силою Динамо. Правда, забити дінамоци більше не змогли. Але при цьому змусили полтавців зосередитися на обороні своїх воріт. По-справжньому небезпечних моментів біля воріт Бущана команда Василя Сачко більше не створила. 2: 1. Динамо перервало свою рекордну п'ятиматчеву серію без перемог в чемпіонаті України. А полтавчани продовжують засмучувати своїх шанувальників ...   Динамо 2 Ворскла 1  Голи: 1: 0 Мораес (26), 2: 0 Буяльський (30, Гармаш), 2: 1 Чижов (57, Дитина). Динамо: Бущан - Морозюк, Хачеріді, Віда, Миколенко - Гармаш (Шепелєв, 46), Корзун - Гонсалес (Піваріч, 87), Мораес, Буяльський (Циганков, 60) - Мбокані.  Ворскла: Ткаченко - Пердута, Даллку, Чижов, Матвієнко - Шарпар, Чеснаков (Кулач, 78) - Кадімян (Одарюк, 73), Скляр, Дитина - Коломоєць (Кобахідзе, 85). 5 листопада. Київ. НСК Олімпійський. арбітр: Я.Козик (Мукачево). попереджені: Корзун (90 + 4) - Чеснаков (22), Одарюк (90), Пердута (90 + 1). У 16-му турі (базовий день - 18 листопада) Динамо поїде в гості до Зірці, а Ворскла буде приймати Сталь. Сергій КОЗЛОВ