Пригоди Мілевського в Бресті: що творить екс-форвард збірної України (відео)

Екс-гравець збірної України і нападаючий білоруського Динамо-Брест Артем Мілевський проводить кращий сезон за останні роки

Фото dynamo-brest.by

В рамках 28-го туру білоруської вищої ліги Динамо-Брест на виїзді обіграло Німан з рахунком 2: 0. Артем Мілевський в цьому поєдинку відзначився забитим голом і результативною передачею на адресу Джоела Фамейе. Тому не дивно, що в голосуванні на офіційному сайті синьо-білих вболівальники визнали українця кращим гравцем зустрічі. https://www.youtube.com/watch?v=N0uqUEORjD4 Давайте згадаємо, чим відзначився колишній гравець національної збірної України в складі команди з Бреста в нинішньому сезоні. 6 липня Артем поповнив ряди Динамо-Брест як вільний агент. Перед цим нападник виступав в російській ФНЛ в складі Тосно, але за 17 матчів жодного разу не забив. «Дякую керівництву Динамо за трансфер. Протягом усієї кар'єри мене не покидала думка, що одного разу я все-таки повернуся на батьківщину і зіграю в чемпіонаті Білорусі », - так говорив Мілевський про свій перехід. Незабаром українець дебютував у складі синьо-білих в кваліфікації Ліги Європи в матчі з австрійським АльтаХім (1: 1), вийшовши на заміну на 85-й хвилині. У матчі-відповіді Миля відіграв перший тайм, а його команда була розгромлена (0: 3) і покинула єврокубки. У вищій лізі чемпіонату Білорусі нападник дебютував 30 липня в матчі проти Мінська. Українець відзначився результативною передачею на Павла Нехайчика, а його команда перемогла з рахунком 4: 0. Через тиждень в поєдинку проти Крумкачи (3: 0) наш співвітчизник оформив дубль, перервавши серію з 28-ми безгольову матчів. У ще одному епізоді після прострілу Мілевського захисник суперників забив м'яч у свої ворота. https://www.youtube.com/watch?v=W1aTRdwA1so У грі проти БАТЕ (0: 1) Мілевський нічим не запам'ятався, а ось в поєдинку з солігорським Шахтарем приніс команді нічию (2: 2), забивши на 83-й хвилині. В кінці серпня Артем допоміг Динамо-Брест здолати Славія-Мозир (2: 1), а незабаром був визнаний уболівальниками кращим гравцем місяця. https://www.youtube.com/watch?v=tZLVeSzzRsE У середині вересня в рамках 21-го туру брестчане приймали на своєму полі Іслочь. Мілевський вийшов на заміну на 77-й хвилині і довершив розгром гостей, зробивши рахунок на табло 4: 1. https://www.youtube.com/watch?v=W7w-xnXXwE8 «Артем перебуває в непоганому стані, виконує великий обсяг роботи. Також у нього колосальний досвід, вміння і майстерність », - так відгукується коуч Динамо-Брест Володимир Журавель про роботу Мілевського на тренуваннях. Як не дивно, але після похвали від наставника результативність форварда впала. В іграх з Слуцькому (0: 1) і мінським Динамо (1: 0) Мілевський не здійснював результативних дій. Лише в 24-му турі в поєдинку з Вітебськом (2: 2) Артем відзначився гольовим пасом. У жовтні Динамо-Брест виграло всі матчі, а Мілевський активно допомагав партнерам забивати. Уродженець Мінська виконав ассист в поєдинку з Дніпром (3: 0), зіграв «= від дзвінка до дзвінка проти Нафтан (4: 0), віддав результативну передачу на Нехайчика у зустрічі з Торпедо-БелАЗ (1: 0). З урахуванням останньої гри з Німаном, Мілевський відіграв за південців 16 матчів, в яких забив п'ять м'ячів, зробив шість результативних передач і отримав три жовті картки. У зв'язку з непоганими результатами громадськість заговорила про можливість повернення 32-річного гравця в збірну України, в складі якої він в останній раз з'являвся в 2012-му. Сам футболіст так мислить про цей варіант: «Якщо викличуть у збірну, то приїду з величезним бажанням, а не викличуть - плакати не буду. Я розумію, що на наступному великому турнірі, куди Україна може пробитися, мені буде вже 35, тому не маю великих ілюзій ». За два тури до фінішу вищої ліги Динамо-Брест йде четвертим.  Володимир Сержао

День в історії. Мілевський не зміг забити білорусам ...

Як завершиться контрольний матч Україна - Словаччина, який відбудеться 10 листопада?

• переможе Україна (55%, голосів: 2 745)
  • буде нічия (24%, голосів: 1 211)
  • переможе Словаччина (20%, голосів: 1 010)

Всього голосів: 4 966