Ярмоленко не вберіг Боруссію від вльоту Баварії

04.11.2017 20:24
Півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко провів на полі 80 хвилин, а його Боруссія будинку була розгромлена Баварією

фото bvb.de

Дортмундську Боруссію продовжує лихоманити - Джмелі продовжили безвиграшну серію в чемпіонаті Німеччини до чотирьох матчів. Правда, на цей раз виправданням поразки може служити статус суперника - господарі Сигнал Ідуна Парк без особливих шансів поступилися Баварії з рахунком 1: 3. Андрій Ярмоленко провів на полі 80 хвилин і відзначився нереалізованим виходом один на один з голкіпером гостей Свеном Ульрайха. Під кінець матчу нашого співвітчизника замінив Джейдон Санчо. Після 11-ти турів Боруссія з 20-ма очками в активі йде третьою в Бундеслізі, відстаючи від Баварії на шість пунктів. Тренерське крісло під Петером Босом продовжує хитатися ...

Ярмоленко залишив за спиною двох фахівців з голам-шедеврів

Як завершиться контрольний матч Україна - Словаччина, який відбудеться 10 листопада?

• переможе Україна (55%, голосів: 2 745)
  • буде нічия (24%, голосів: 1 211)
  • переможе Словаччина (20%, голосів: 1 010)

Всього голосів: 4 966