Артем Кравець: «У Берні важке покриття, незвичайне для нас»

03.11.2017 09:30
Нападаючий київського Динамо оцінив гру своєї команди в переможному поєдинку з Янг Бойз

Фото Олексія Кликова

вчора кияни на виїзді обіграли «Хороших друзів» зі Швейцарії з рахунком 1: 0. Артем Кравець допоміг динамівцям здобути перемогу, вийшовши на заміну після першого тайму замість Томаша Кендзьор. Форвард дав інтерв'ю офіційному сайту клубу після поєдинку. - Артем, чи легко було знову грати не на своїй рідній позиції, або вона вже стає звичною для вас? - У цьому матчі я діяв лівіше від центру. В принципі, будь-яка атакуюча позиція для мене не нова, тому проблем не виникає. - Наскільки важко було включатися в гру, виходячи на заміну? - Потрібно завжди бути готовим! Я вважаю, що кожен з нас був готовий вийти на поле в будь-який момент. У Берні було важке покриття, незвичайне для нас, але головне те, що ми добилися результату і вийшли в плей-офф. - Георгій Бущан в Швейцарії багатьох здивував? - Він молодець, що відстояв на нуль. Це першочергове завдання воротаря. До того ж ми перемогли - думаю, для нього цей матч став хорошим дебютом в єврокубках. - Чому в Лізі Європи команда виступає добре, а в чемпіонаті має проблеми? - Напевно, в чемпіонаті ми не можемо вичавити максимум. У цій грі видавили з себе більше, ніж у попередній. Потрібно реалізовувати ті моменти, які ми створюємо, надійніше грати в обороні і тоді буде результат. - Команда налаштовувалася помститися за серпневе поразку на цій арені? - Було бажання перемогти і пройти в наступний раунд. За помсти ... Добре, що ми зуміли тут перемогти, але я б не сказав, що був особливий настрій на реванш або помста. - Що сказав тренер в перерві? - В якійсь мірі він нас заспокоїв, бо настрою і так було достатньо. Ми не грали в той футбол, який від нас вимагали тренери - більше контролювати м'яч, спокійно виходити з оборони. У другому таймі це стало краще виходити. Успіх в поєдинку з Янг Бойз забезпечив Динамо потрапляння в плей-офф Ліги Європи. Наступний матч в рамках турніру українці проведуть 23 листопада на виїзді проти албанського Скендербеу.