02.11.2017 23:07
Програвши в Берліні Герті, луганчани впритул підпустили до себе конкурентів
Чи не почули

фото herthabsc.de

На передматчевій прес-конференції головний тренер Зорі Юрій Вернидуб говорив, що дуже важливо зіграти компактно і надійно в захисті. Але плани не завжди втілюється в життя.  Незважаючи на те, що початковий фаворит, групи J Герта, на екваторі групового раунду набрав одне очко, списувати з рахунків німецький клуб було не можна. І перші хвилини поєдинку з Зорею тільки підтвердили серйозні наміри господарів, які понеслися на ворота луганчан. Вже на п'ятій хвилині Лунін врятував команду після удару Калу. А на 10-й хвилині голкіпер збірної України виграв дуель у Ессвайна. Вже дуже багато футболісти Зорі дозволяли опоненту в своїй штрафній, отримавши звідти перші чотири удари в матчі. І перший результативний постріл в поєдинку Зельке завдав мало не з воротарського майданчика ... Тільки до середини тайму у підопічних Юрія Вернидуба початок хоч щось виходити на половині поля суперника. Втім, єдиний момент, який можна було б віднести до небезпечних, Луньов створив за рахунок дальнього удару ...

Зоря відсунула гру від своїх воріт і отримала гол

Дебют другого тайму не змінив співвідношення сил на полі. Правда, господарі частіше стали діяти через фланги, заробивши три кутових. Запам'ятався і удар все того ж Зельке, з яким впорався Лунін. Але поступово луганчани відсунули німців від своїх володінь і самі почали створювати загрози воротам Крафта. Найнебезпечнішим був удар Гордієнко з меж штрафного - повз. Але на 73-й хвилині помилився Опанасенко, роблячи поперечну передачу. М'яч перехопив Ессвайн і віддав на хід Зельке, який холоднокровно обіграв Лунін і забив другий гол. Це взяття воріт по суті зумовило результат поєдинку, оскільки розлючені луганчани до фінального свистка так і не змогли по-справжньому напружити оборону Герти. Програш - 0: 2 цієї статті не похитнув позицій Зорі в групі. Луганчани як і раніше другі, але Герта і Атлетик вже поруч ... Герта 2 Зоря 0 Голи: 1: 0 Зельке (16, Міттельштедт), 2: 0 Зельке (73, Ессвайн). Герта: Крафт, Пекарік, Штарк, Торунаріга, Міттельштедт, Майер, Штокер, Ессвайн (Дардоі-мл, 80), Дуда (Шельбред, 74), Калу (Харагуті, 58), Зельке. тренер: Поль Дардоі. Зоря: Лунін, Опанасенко, Сваток, Гречишкін, Сухоцький, Харатін, Андрієвський, КАРАВАЄВ (Леонідас, 74), Сілас (Гордієнко, 56), Луньов (Громов, 59), Юрі. тренер: Юрій Вернидуб. 2 листопада. Берлін. Олімпіаштадіон. арбітр: Д.Бітон (Шотландія). попереджені: Караваєв, Сухоцький.

Статистика матчу

Герта Зоря 11 (10) Удари 7 (2) 7 (1) Удари в створ 0 6 (2) Кутові 2 (0) 0 Офсайди 0 Сергій ДЕМ'ЯНЧУК

Переможців не судять. Як Динамо зіграло на нуль ...