Після перемоги над Янг Бойз Динамо може готуватися до плей-офф

02.11.2017 20:56
Непросту перемогу підопічним Олександра Хацкевича приніс точний удар Віталія Буяльського
Динамо Янг ​​Бойз

Динамівці вистояли на Стад де Свісс і прокладуть виступу в єврокубках в наступному році ... Фото bscyb.ch

У трьох попередніх матчах цього єврокубкового сезону між Динамо і Янг Бойз спостерігався повний паритет. По одній перемозі, нічия і навіть різниця м'ячів - 5-5. Хто ж в підсумку сильніше, повинен був відповісти звітний матч. Хоча це, що називається, локальне питання. Поєдинок адже міг внести ясність і в більш глобальну тему. Перемога в Швейцарії гарантувала б Динамо єврокубкову весну. А в разі нічиєї в матчі Партизан - Шкендербеу, так ще і вихід в плей-офф з першого місця! У нинішній непростій ситуації для киян цей успіх міг послужити серйозним моральним бонусом. Але в такій ситуації підопічні Олександра Хацкевича на Стад де Свісс зберегли холодну голову. По крайней мере, вони не кинулися з перших хвилин на штурм воріт Янг Бойз. Можливо, причиною тому кадрові проблеми Динамо. А може кияни тримали в розумі у відповідь серпневий поєдинок Ліги чемпіонів, коли вони за всіма статтями програли команді австрійського наставника Аді Хюттера (0: 2). Про тактику своєї команди можливо, після матчу розповість Олександр Хацкевич. Нам же залишається констатувати, що перші півгодини господарі домінували на полі і встигли подати, наприклад, сім кутових. Найнебезпечніший момент до перерви швейцарці створили на 16-й хвилині, коли м'яч спочатку влучив у стійку воріт Бущана, а повторний постріл прийшовся ... в гравця Янг Бойз. До кінця тайму динамівці змогли перевести гру ближче до воріт Янг Бойз. І могли навіть повести в рахунку. Мораес на 34-й хвилині п'ятою бив по воротах, але практично з лінії воріт м'яч виніс захисник Мбабу. Після першої половини гри співвідношення ударів по воротам було 12-3 на користь господарів. І це, мабуть, красномовно говорить про те, що відбувалося на полі в першій половині гри.     Зрозуміло, що така ситуація ніяк не могла влаштувати тренескій штаб Динамо. І вже в перерві захисника Кенджеру поміняли на нападника Кравця. Морозюк із середньої лінії опустився нижче. А Кравець ледь не виправдав свою появу на полі вже на самому початку другого тайму. Триходівка Піваріч-Буяльський-Кравець завершилася ударом останнього в дальній верхній кут. Але м'яч просвистів над поперечиною. На 49-й хвилині Бущан в своєму штрафному взяв м'яч в руки після пасу Гармаша, але швейцарці після розіграшу вільного метрів з 12-ти просто не потрапили в ворота. Треба сказати, що після появи Кравця гра Динамо сала набагато змістовніші. Кияни стали куди активніше в атаці. За перші 15 хвилин другого тайму, наприклад, в їх активі вже було в два рази більше ударів, ніж до перерви. На 63-й хвилині динамівці навіть змогли забити - Буяльський першим встиг до відскочив м'ячу, але до цього Мораес, який бився з голкіпером, виявився в офсайді. Справедливе рішення французьких рефері не засмутило ні самого Віталія, ні його партнерів по Динамо. Вже на 70-й хвилині отримавши пас від Гонсалеса Буяльський блискуче зорієнтувався у штрафному, перебуваючи в оточенні трьох суперників, і вразив ворота. 0: 1. У час, що залишився господарі в щоб те не стало прагнули як мінімум зрівняти рахунок. Янг Бойз довів число кутових біля воріт суперника до 18, число ударів - до 26. Але в підсумку перемога дісталася українському клубу. 23-річний Георгій Бущан, який дебютував в єврокубках, все ж зберіг свої ворота в недоторканності. 0: 1. Янг Бойз 0 Динамо 1 Гол: 0: 1 Буяльський (70, Гонсалес). Янг Бойз: Балльмоос - Мбабу, Нуху, Берген, Лотомба - Сулеймані, Ебішер, Соу, Фасснахт (Шик, 80) - Ассаль, Нсаме (Нгамале, 73). запасні: Вольфлі, Бюркі, Вютріх, Беніто, Йоссі. тренер: Аді Хюттер. Динамо: Бущан - Кенджера (Кравець, 46), Хачеріді, Віда, Піваріч - Корзун - Морозюк, Гармаш, Буяльський (Шепелєв, 87), Гонсалес - Мораес. запасні: Коваль, Гусєв, Миколенко, Кадар, Вантух. тренер: Олександр Хацкевич. 2 листопада. Берн. Стад де Свісс. 19 000 глядачів. арбітр: Т.Шапрон (Франція). попереджені: Ебішер (30) - Корзун (12), Кравець (65), Буяльський (75), Гармаш (90 + 3). Янг Бойз Динамо 26 (12) Удари 10 (3) 7 (1) Удари в створ 4 (1) 18 (7) Кутові 5 (2) 7 (2) Офсайди 2 (1) У дужках - показники першого тайму. Ліга Європи. Група В. Турнірне становище: 1.Дінамо - 10 очок, 2.Партізан - 5, 3.Янг Бойз - 3, 4.Скендербеу - 2. Решту матчів 23.11 Шкендербеу - Динамо            Партизан - Янг Бойз 07.12 Динамо  - Партизан            Янг Бойз - Скендербеу Сергій КОЗЛОВ