За 25 хвилин Андрій Ярмоленко не зміг врятувати свою Боруссію ...

01.11.2017 23:06
Український легіонер дортмундського клубу Андрій Ярмоленко вийшов на заміну, але не зміг допомогти своїй команді обіграти непоступливих кіпріотів
не зміг

Справі Аллі з Тоттенхема оформив дубль в матчі з Реалом. Фото East News

Бойовим і захоплюючим вийшов поєдинок суперників нашого Шахтаря по групі Наполі і Манчестер Сіті. Італійці відразу спробували притиснути гостей і в середині першого тайму відкрили рахунок: Лоренцо Інсіньє, елегантно обігравшись з Мертенс на лінії штрафного, вийшов один на один з воротарем і вразив ціль. Англійці швидко прийшли до тями і після розіграшу кутового Отаменді головою замкнув навіс, коли м'яч перелетів через натовп і чужих, і своїх. МанСіті перехопив ініціативу, і в дебюті другого тайму англійці вийшли вперед, причому знову завдяки Корнер. Стоунз, високо вистрибнувши, пробив в поперечину - м'яч вдарився об газон і вискочив у поле, але в тому, що він повністю перетнув лінію, не було ні найменших сумнівів. Неаполітанці відповіли пострілом у поперечину від Лоренцо Інсіньє і забитим м'ячем з 11-метрової позначки. Причому пенальті виглядав хоч і чистим, але абсолютно необов'язковим. Незабаром гості знову повели: в контратаці відзначився Серхіо Агуеро, а заодно став кращим бомбардиром клубу за всю його довгу історію - аргентинець озабіл 178-й гол в 263-х матчах, обійшовши Еріка Брука, який встановив рекорд ще до Другої світової. Остаточно добив Наполі Рахім Стелінг, який завершив взяттям воріт досить вальяжную контратаку. Манчестер Сіті був явно сильніше - результат став тому підтвердженням. Городяни виходять в плей-офф. Однією ногою там і Шахтар ... Ефектно оформив вихід в плей-офф Тоттенхем - Шпори розбили Реал, у якого, схоже, намітилася криза. Дубль Справі Аллі і гол Крістіана Еріксена поховали надії Вершкових на успіх. Кріштіану Роналду, все вище піднімається планку бомбардирської рекорду в ЛЧ, лише підсолодив гіркоту поразки для мадридців. А Боруссія Д знову нічого толком не показала - знову мучилася в грі з АПОЕЛом, знову дозволила кіпріотам відібрати у себе очки, зігравши так само, як і два тижні тому - 1: 1. Не допоміг і вихід на 65-й хвилині нашого Андрія Яромоленко. 01.11.2017

Група E

Ліверпуль - Марібор - 3: 0 (Салах, 49, Джан, 64, Старрідж, 90). На 53-й хвилині Мілнер (Л) не реалізував пенальті. Севілья - Спартак - 2: 1 (Лангле, 30, Банега, 59 - Зе Луїш, 78).

Група F

ШАХТАР - Фейеноорд - 3: 1 (Феррейра, 14, Марлос, 17, 68 - Йоргенсен, 12). Наполі - Манчестер Сіті - 2: 4 (Лоренцо Інсіньє, 21, Жоржина, 62, з пенальті - Отаменді, 34, Стоунз, 48, Агуеро, 69, Стерлінг, 90 + 2).

И В Н П М О
1 МАНЧЕСТЕР СІТІ 4 4 0 0 12-3 12
2 ШАХТАР 4 3 0 1 7-5 9
3 Наполі 4 1 0 3 7-9 3
4 Фейеноорд 4 0 0 4 3-12 0

Група G

Бешикташ - Монако - 1: 1 (Тосун, 65, з пенальті - Роні Лопеш, 27). Порту - РБ Лейпциг - 3: 1 (Еррера, 14, Данилу Перейра, 62, Максі Перейра, 90 + 3 - Вернер, 48).

И В Н П М О
1 Бешикташ 4 3 1 0 8-3 10
2 Порту 4 2 0 2 9-7 6
3 РБ Лейпциг 4 1 1 2 5-8 3
4 Монако 4 0 2 2 3-7 2

Група H

Боруссія Д - АПОЕЛ - 1: 1 (Рафаел Геррейро, 29 - Поті, 51). Тоттенхем - Реал - 3: 1 (Аллі, 27, 56, Еріксен, 65 - Кріштіану Роналду, 80).