Сенсація в Харкові: Шахтар отримав по зубах від аутсайдера

28.10.2017 17:56
У Харкові під акомпанемент дощу зустрілися клуби, що знаходяться на різних полюсах Прем'єр-ліги - Шахтар і Сталь

Чемпіон в поєдинку з аутсайдером, якого, правда, насилу переміг в першому колі завдяки голу в компенсований час, постав у незвичному складі. По-перше, через травми вибули Ракицький і Бернард. По-друге, Паулу Фонсека вирішив дати відпочити кільком провідним виконавцям - зокрема, П'ятову, Ісмаїлі, Дентіньо. Таким чином, можливість проявити себе отримали Шевченко (вперше вийшов на поле в цьому сезоні), Азеведо і Зубков. У першому таймі гра проходила під акомпанемент дощу, але це не завадило гірникам плести свою павутину і комбінувати. Правда, небезпечних моментів вони створили небагато. Можливо, їх в якійсь мірі розслабив або заспокоїв швидкий гол. Якщо на п'ятій хвилині Феррейрі не вдалося вразити ворота Стали з лінії воротарського (удар парирував голкіпер Пеньков), то на 14-й хвилині він це зробив. Тайсон знайшов розрізний передачею Бутка, і фланговий простріл захисника замкнув кращий бомбардир сезону. 1: 0. Господарі надалі володіли повною перевагою, зрідка дозволяючи супернику організовувати контратаки. Правда, гострими їх назвати складно. Загалом, Шахтар дав зрозуміти, що хотів би на класі, малою кров'ю отримати три очки. Після перерви, в принципі, картина не змінилася. Мали шанси відзначитися Хочолава, Фред, який вийшов на заміну Марлос. У гостей же був тільки штрафний - Едгар Малакян пробив неточно. І тут як грім серед ясного неба - гол Обрадовіча. Після розіграшу ауту м'яч опинився у серба, і той потрапив під саму штангу. 1: 1. З'явилася інтрига, а Шахтар заметушився, випустив другого форварда ... Пішов навал. Могли врятувати Шахтар Феррейра, Фред, навіть Ордець. Але гравці Стали, поставивши автобус біля своїх воріт, вистояли і здобули десяту очко в сезоні. Тур розпочався з сенсації!

Шахтар - Сталь - 1: 1

(Феррейра, 14 - Обрадовіч, 66). Шахтар: Н.Шевченко - Бутко, Ордець, Хочолава (Дентіньо, 85), Азеведо - Зубков (Бланко-Лещук, 70), Фред, Степаненко, Тайсон, Коваленко (Марлос, 64) - Феррейра. Тепер усі думки гравців і тренерів Шахтаря будуть сфокусовані на важливому матчі Ліги чемпіонів з Фейенноордом, який відбудеться в Харкові в найближчу середу, 1 листопада.   Хто потрапить до першої шістки на другому етапі Прем'єр-ліги: думки фахівців