Валідольний вихід Динамо в чвертьфінал Кубка України

25.10.2017 21:02
У матчі 1/8 фіналу Кубка України Олександрія і Динамо подарували глядачам досить інтригуюче видовище

Фото Миколи БОЧКА

Динамо перед кубковим поєдинком в Олександрії і так втратила кількох гравців, які опинилися в лазареті з травмами різного ступеня тяжкості (Сидорчук, Віда, Мораес, Корзун, Циганков), а тут ще наставник біло-синіх Олександр Хацкевич вирішив дати відпочити певної групи виконавців основної обойми. Піваріч виявився в запасі, а Коваль, Кадар, Буяльський, Морозюк і Мбокані взагалі не потрапили в заявку. Відповідно, ті, хто мав останнім часом мало практики, і гравці молодіжної команди отримали можливість проявити себе. Вийшов такий собі експериментальний склад. Проте, динамівці володіли перевагою, і на 36-й хвилині його матеріалізували. Гармаш віддав шикарну передачу в розріз Гонсалесу, той грамотно відкотив під удар Кравцю, і Артему, що виконував функції капітана, залишалося поставити крапку в цій ефектною комбінації. 0: 1. Відзначимо, що до перерви кілька разів могли відзначитися і господарі. Добрими моментами їх можливості назвати важко, але похвилюватися суперника в деяких епізодах городяни змусили. Після перерви Олександрія активізувалася. Непоганим ударом завершував розгонисту комбінацію своєї команди Чеботаєв. Також небезпечно пробили Сітало та Грицук. Кияни ж відійшли назад, діючи за рахунком, намагаючись зловити суперника на контратаці. Однак, надто притулившись до своїх воріт, гості таки пропустили м'яч. Старенький, високо вистрибнувши після флангової передачі Бацула, головою переграв Бущана. 1: 1. У додатковий час вирвати перемогу могли обидві команди. У Динамо моменти мали Гармаш і Бесєдін (не влучив у ворота з трьох метрів!), У Олександрії - Бацула, чий удар не без зусиль парирував Бущан. Кияни вийшли вперед вдруге на початку другого екстра-тайму. Кравець зробив рейд до штрафного, віддав передачу Бесєдіну, і той з двох метрів просто підставив ногу. Дуже вже легко все вийшло. Майстерність одних і втома - інших ... Здавалося - все. Куди там! Тут же міг повернути ситуацію в інший бік Сітало, який обіграв всю оборону гостей і пробив - Динамо врятував Бущан. Як і через пару хвилин після удару зі штрафного Грицука.  А всі питання зняв той же Кравець. Головою, після подачі Гонсалеса, коли городяни пішли ва-банк ...

Олександрія - Динамо - 2: 3 (дв)

гол: 0: 1 Кравець (36, Гонсалес), 1: 1 Старенький (77, Бацула), 1: 2 Бесєдін (107, Кравець), 1: 3 Кравець (116, Гонсалес), 2: 3 Грицук (120 + 5, з пенальті). Олександрія: Паньків - Чеботаєв, Гітченко, Басов, Цуріков (Бацула, 60) - Старенький, Каленчук (Грицук, 46), Банада (Пономар, 73), Запорожан, Полярус - Сітало. Динамо: Бущан - Кенджера, Хачеріді, Пантич, Миколенко (Ледньов, 118) - Смирний (Піваріч, 72), Шепелев, Гармаш, Гонсалес - Кравець, Бесєдін.
Таким чином, Динамо здобуло путівку в чвертьфінал і повернуло Олександрії боржок за образу в позаминулому сезоні. Тоді, нагадаємо, команда Володимира Шарана вибила киян з Кубка України якраз в чвертьфіналі (1: 1, 1: 0). Сергій КОЗЛОВ Кубок України. На кону - путівка в груповий раунд Ліги Європи і мільйони євро