У матчі із Зорею Шахтар полоскотав нерви прихильникам ...

25.10.2017 20:29
Програючи 0: 2, команда Паулу Фонсека в більшості дотиснула суперника в додатковий час

Факундо Феррейра в кубковому матчі забив два м'ячі, а В'ячеслав Чечер заробив два попередження ... Фото shakhtar.com

Пара Зоря - Шахтар була найбільш інтригуючою на стадії 1/8-й фіналу Кубка України. Хоча б тому, що обидві команди цієї осені грають в єврокубках. А ще цей матч був повторенням фіналу Кубка Україна-2015/2016. Проте, схоже, що футболісти Шахтаря не переймаються тим, що вже на цій стадії сліпий жереб пожвавішали їм настільки серйозного опонента. Адже не можна пояснити поразку гірників лише відсутністю Бернарда і Марлоса? Звичайно, ці гравці дуже важливі для нинішнього Шахтаря, але все ж ... Про що говорити, якщо після 60 хвилин поєдинку в активі команди Паулу Фонсека був лише один удар в площину воріт? А рахунок до того моменту був уже 2: 0 на користь Зорі. Підопічні Юрія Вернидуба дуже здорово почали матч. Вже на 45-й секунді (!) Луньов завдав першого удару в площину воріт. А на 12-й хвилині форвард вже вивів свою команду вперед. Правда, гольову передачу Громова його партнер отримував в невеликій офсайді, але, як каже один авторитетний наставник, «то таке». Другий свій м'яч Зоря провела на 51-й хвилині, коли розкішну триходівку за участю Бабенко і Караваєва з лінії воротарського замкнув Гордієнко. 2: 0 - це серйозна заявка на успіх навіть в грі з Шахтарем. А якщо ще згадати, що на 45-й хвилині Степаненко лише ризикуючи отримати серйозну травму після зіткнення зі стійкою воріт, врятував свою команду від ще одного м'яча ... Загалом, локальний успіх Зорі, м'яко кажучи, не виглядав випадковим. Лише після години гри Шахтар взяв себе в руки і включив максимальні оберти. Біля воріт Луніна стало дуже жарко, але сам Лунін і очолив боротьбу за вихід своєї команди у чвертьфінал Кубка України. У кількох випадках молодий голкіпер в буквальному сенсі врятував свою команду. Але на 72-й хвилині і він виявився безсилим. Феррейра розстріляв ворота Зорі після передачі Імаілі. 2: 1. На 81-й хвилині завдання Шахтаря спростилася. Другу жовту картку отримав Чечер. І через кілька хвилин замість центрбека Хочолави Паулу Фонсека випустив центрфорварда Бланко-Лещука. У час, що залишився Шахтар влаштував формений штурм воріт команди Юрія Вернидуба. І на 90 + 1 хвилині гірники домоглися свого - після флангової передачі Алана Патріка Феррейра вдруге вразив ворота господарів. 2: 2. Зрозуміло, що в такій ситуації моральна перевага була на боці гостей. І гірники продовжили штурмувати ворота Зорі і з перших хвилин додаткового часу. Лунін встиг совершіті кілька вражаючих сейвом. Але на 99-й хвилині голкіпер був безсилий, коли після удару Коваленко м'яч зачепив Гордієнко і від дальньої стійки прошмигнув у ворота. 2: 3.  Зізнайтеся, чи багато знайшлося б шанувальників футболу у нас в країні, які б в такій ситуації посперечалися б на те, що Зоря зрівняє рахунок? Але на початку другого екстратайму підопічні Юрія Вернидуба зробили черговий спортивний подвиг в нинішньому сезоні. Після передачі Караваєва Харатін обстучав м'ячем з ... Ракицьким і вивалився на побачення з Пятовим, розстрілявши ворота Шахтаря. 3: 3! До слова, це був четвертий удар в створ воріт гостей. У гірників до того моменту вже набралося дев'ять пострілів в рамку. Але вирішальним у поєдинку став десятий постріл в рамку воріт Луньова. На 116-й хвилині м'яч заметушився по воротарському Зорі, Бланко-Лещук завдав удар, і м'яч рикошетом від .... Гордієнко (!) Закотився у ворота Зорі! 3: 4. Так закінчився матч, який став справжньою окрасою 1/8-й фіналу Кубка України ...  Зоря 3 Шахтар 4 Голи: 1: 0 Луньов (12), 2: 0 Гордієнко (51), 2: 1 Феррейра (72), 2: 2 Феррейра (90 + 1), 2: 3 Коваленко (99), 3: 3 Харатін (106), 3: 4 Бланко-Лещук (116). Зоря: Лунін, Сухоцький (Каменюка, 80), Сваток, Гордієнко, Чечер, Громов (Кочергін, 77), Бабенко (Харатін, 85), Опанасенко, Андрієвський, Караваєв, Луньов  Шахтар: Пятов, Хочолава (Бланко-Лещук, 85), Бутко, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко (Коваленко, 66), Алан Патрік, Фред, Тайсон, Дентіньо (Зубков, 71), Феррейра.  попереджений: Бабенко (38), Лунін (68), Чечер (78), Опанасенко (94) - Степаненко (28), Феррейра (34), Фред (59). вилучений: Чечер (82, повторне попередження). Валерій НОВОБРАНЕЦЬ

Як завершиться контрольний матч Україна - Словаччина, який відбудеться 10 листопада?

• переможе Україна (55%, голосів: 2 745)
  • буде нічия (24%, голосів: 1 211)
  • переможе Словаччина (20%, голосів: 1 010)

Всього голосів: 4 966

Гірників в Європі випереджають тільки ПСЖ, Боруссія Д і Селтік ...