Шахтар і Ворскла організували яскраве видовище: гойдалки в Харкові

13.10.2017 19:55
Центральним матчем туру за участю першої і третьої команд УПЛ в Харкові відкрився другий круг першого етапу

Факундо Феррейра. фото shakhtar.com

Відразу відзначимо, що обидві команди втратили гравців основи через дискваліфікацію. Втім, зароблена Бернардом при сумнівних обставинах в матчі з Карпатами жовта картка дозволила вийти на поле кандидату в збірну України Петряк. У складі гостей перебір гірчичників вивів з гри іншого виконавця національної команди - Пердута. Ще одна збірка Ворскли, Матвієнко, був відсутній через умов орендної угоди між двома клубами. Господарі відразу ж заволоділи ініціативою, потихеньку почали підбиратися до воріт полтавчан (пробили Ракицький, Феррейра), а матеріалізували свою перевагу на 21-й хвилині. Алан Патрік знайшов ефектною передачею Марлоса, той обіграв Ткаченко і в оточенні трьох опікунів зумів направити м'яч в сітку. 1: 0. Незабаром в одній з контратак гості мали реальну нагоду зрівняти рахунок. Однак гірників врятував П'ятов, в самому кутку парирував дуже непоганий удар Дитину з-за меж штрафного майданчика. На 36-й хвилині чемпіон забив другий м'яч. Простріл Ісмаїлі з лівого флангу замкнув залишений без нагляду Феррейра, і здивували в тому епізоді дії Даллку, який, здалося, міг перервати передачу, але не зробив цього.

повернули інтригу

0: 2 на полі Шахтаря - те саме нокдауну, але полтавчани дуже гідно зустріли цей удар. І тут же знайшли в собі сили відповісти. Шикарний пас Шарпар в коридор залишив поза справами всю оборону оранжево-чорних, і Коломоєць майстерно реалізував вихід один на один з воротарем. Причому навіть не став з ним зближатися. 2: 1. Перерва явно не скасував з'явилася в діях гірників розслабленість. Ті думали спокійно, на класі, довести справу до перемоги, однак з цим були категорично не згодні підопічні Сачко. Протягом декількох хвилин помилки Ісмаїлі і Марлоса створили моменти для Коломійця. Якщо в першому випадку форвард не зробив вигоди, пробивши вище воріт, то в другому замкнув флангову передачу Дитину. Трохи затягнув з виходом Пятов і - 2: 2! Фонсека випустив другого нападника, і цей хід виявився ключовим. Якщо в одному епізоді Бланко-Лещук не зміг відзначитися сам, то в другому допоміг це зробити Феррейрі. Шахтар здобув чергову перемогу, а Факундо з вісьмома м'ячами вже пішов у відрив в гонці бомбардирів.  Ну, а Ворсклі спасибі за бій.
Шахтар - Ворскла - 3: 2 (Марлос, 21, Феррейра, 36, 82 - Коломоєць, 42, 57). Шахтар: Пятов - Бутко, Ордець, Ракицький, Ісмаїлі - Марлос, Степаненко (Бланко-Лещук, 79), Алан Патрік (Фред, 68), Петряк (Коваленко, 54), Тайсон - Феррейра. Ворскла: Ткаченко - Сапай, Чижов, Даллку, Скляр - Кадімян (Одарюк, 71), Кравченко (Саків, 90), Чеснаков (Ткачук, 77), Ребенок, Шарпар - Коломоєць.
Тепер вся увага гірників сфокусовано на Лізі чемпіонів. Вже у вівторок підопічним Фонсекі належить зіграти в Роттердамі з Фейєноордом. Фред і Циганков, Мбокані і Коломоєць: всі лауреати чемпіонату України