Коваленко і Зінченко допомогли молодіжній команді перемогти - 5: 1

04.10.2017 17:35
Гравці національної збірної взяли участь в контрольному матчі команди Олександра Головка
Зінченко Коваленко

Вчора Олександр Зінченко та Віктор Коваленко тренувалися в національній команді, а сьогодні прилетіли з Харкова до Києва, щоб допомогти молодіжній команді. Фото прес-служби ФФУ

Ми вже повідомляли, що сьогодні півзахисник Віктор Коваленко і Олександр Зінченко покинули рас положення національної команди в Харкові. Справа в тому, що в матчі з Косовом 6 жовтня вони не зможуть взяти участь через дискваліфікацію. Тому тренерський штаб національної команди прийняв рішення відправити гравців в розташування молодіжної збірної. Підопічні Олександра Головка готуються в столиці до поєдинку з однолітками з Голландії, який відбудеться 10 жовтня. 4 жовтня молодіжка в Бучі зіграла контрольний матч з київським Арсеналом, який лідирує в першій лізі. Правда, команду представляли переважно резервісти. У першому таймі підопічні Головка завдяки точним ударам Біленького, Вакулко і Зотько повели - 3: 0. Після перерви в складі молодіжки на поле вийшли Коваленко і Зінченко. Реноме гравців головної команди країни хлопці підтримали. Коваленко забив четвертий м'яч зі штрафного, і взяв активну участь в гольовий атаці, що призвела до п'ятого м'яча в ворота Арсеналу (відзначився Третьяков). Зінченко ж був основною рушійною силою молодіжки в середині поля. За рахунку 5: 0 гравці Арсеналу отримали право пробити пенальті і реалізували його. 5: 1 на користь молодіжної збірної України - такий підсумковий рахунок спарингу. Планується, що Коваленко і Зінченко повернуться в розташування національної команди 7 жовтня, коли збірна України повернеться з Албанії до Києва. Матч з Хорватією відбудеться на НСК Олімпійський 9 жовтня.