Шахтар не напружуючись розібрався з Карпатами в Харкові

01.10.2017 18:01
За поєдинком тренерський штаб збірної України спостерігав в повному складі

Богдан Бутко здорово провів матч з Карпатами ... Фото shakhtar.com

Наставник Шахтаря Паулу Фонсека попереджав, що в поєдинку з Карпатами великих змін в порівнянні з поєдинком Ліги чемпіонів в Манчестері чекати не варто. У підсумку гірники недорахувалися лише дискваліфікованого Степаненка, замість якого вийшов Алан Патрік. І коли вже на сьомій хвилині гірники повели в рахунку, здавалося, що господарі в найсильнішому складі просто розгромлять Карпати, які переживають не найкращий період у своїй історії. Але в підсумку перша половина гри хоч і пройшла при переважній ігрової переваги гірників, матеріальних дивідендів вони більше з цього не зробили. Десять разів пробили гравці Шахтаря до перерви по воротах Карпат, але у ворота припав лише ще один, не рахуючи гольового удару Феррейри, постріл. В моменті на сьомій хвилині відзначаємо філігранну передачу Богдана Бутко. До слова, правий захисник Шахтаря і збірної України видав прекрасну гру. Але в одному з епізодів змусив понервувати присутніх на матчі головного тренера збірної України Андрія Шевченка і його помічників. В кінці тайму Богдану настав на ліву ногу Швед, і гірник, ще й невдало приземлившись, довго лежав на газоні. На жаль, у другому таймі Богдан Бутко був замінений. Точніше, гравець під завісу матчу сам попросив заміну. І причиною, як здалося, стало пошкодження якраз в цьому епізоді ... Карпати до перерви змогли провести лише одну атаку, яка увінчалася ударом. Точніше, двома. На 42-й хвилині Мірошниченко хльостко пробив з лінії штрафної. Пятов не зміг зафіксувати м'яч, але Швед, який опинився першим на добиванні, не зумів переграти голкіпера. У другому таймі ситуація не зазнала кардинальних змін. М'ячем і територією безроздільно володіли господарі. Забили, щоправда, вони лише за допомогою суперника. На 65-й хвилині Федецький невдало перервав простріл Ісмаїлі і м'ячик зрадницьки закотився за лінію воріт. 2: 0. У час, що залишився більше довелося стежити не за власне футболом, а за станом Богдана Бутко. У підсумку захисник злегка накульгуючи, покинув поле. А коли і Ракицький попросив допомогу лікарів, стало трохи тривожно за збірну України. Будемо сподіватися, все обійдеться. Адже вже завтра гравці Шахтаря, викликані в розташування національної команди, як раз в Харкові почнуть підготовку до матчів відбору ЧС-2018 з командами Косово (6 жовтня) і Хорватії (9 жовтня). До слова, новоспечений кандидат в збірну України півзахисник Марлос провів змістовний матч, в кінці поєдинку міг відзначитися, але голкіпер Карпат Мисак незбагненним чином витягнув м'яч з нижнього кута. Шахтар наступний матч проведе 13 жовтня. У матчі 12-го туру підопічні Паулу Фонсека гратимуть вдома в Ворсклою. Шахтар - Карпати 2: 0 Голи: 1: 0 Феррейра (7, Бутко) 2: 0 Федецький (65, в свої ворота). Шахтар (4-2-3-1): Пятов - Бутко (Коваленко, 84), Ордець, Ракицький, Ісмаїлі - Фред, Алан Патрік (Петряк, 84) - Марлос, Тайсон, Бернард - Феррейра (Бланко-Лещук, 79). попереджений: Федецький (45) - Ордець (75), Бернард (89).   Сергій КОЗЛОВ

Богдан Бутко: «Марлос в збірній? Однозначно допоможе!»