Виклик в збірну Пердута зазначив черговий гольовою передачею

01.10.2017 16:20
Збірники Ворскли, Микола Матвієнко та Ігор Пердута, їдуть в національну команду в гарному настрої

Ігор Пердута. фото footboom.com

Недільний день в УПЛ стартував в Одесі, де в складі Ворскли грали відразу дві збірки - Микола Матвієнко та Ігор Пердута. Судячи з підсумковим 3: 0 на користь гостей, в розташування національної команди захисники їдуть в піднесеному настрої. Ворскляни просто розірвали оборону Чорноморця. Та так, що найактивнішу участь в небезпечних атаках брали і флангові захисники ...

Після перерви ловили на контратаках

Перший гол забив колишній нападник молодіжної збірної України Владислав Кулач - на 35-й хвилині. Асистував йому Павло Ребенок. У другому таймі моряки розкрилися, і на 76-й хвилині гості піймали їх на контратаці. Гольовий пас на Гегам Кадімяна віддав Ігор Пердута. Крапку в матчі поставив Юрій Коломоєць, якого на 80-й хвилині вивів один на один Володимир Одарюк.

Даллку цементував оборону

Українські збірники відіграли по 90 хвилин, але потрібно виділити і захисника збірної Косова - Ардіна Даллку, який цементував оборону біло-зелених (за весь матч одесити нанесли всього п'ять ударів). Балканські експерти прогнозують, що дебют цього виконавця в національній команді відбудеться якраз в матчі проти України. Євген ГРЕСЬ з Одеси  Приховані резерви. Хто не потрапив до складу збірної України