Динамо в Лізі Європи здобуло другу поспіль вольову перемогу

28.09.2017 23:02
Головним героєм матчу з Партизаном став Жуніор Мораес, який вийшов на заміну в перерві
Динамо Мораес

Жуніор Мораес забив Партизану двічі! Фото Олексія Кликова

Після сенсаційної перемоги Зорі над Атлетиком всі ми мали право чекати продовження банкету в Лізі Європі і від Динамо. При всій повазі до Партизану, який в минулому сезоні зробив в Сербії золотий дубль, все передматчеві розклади були за команду Олександра Хацкевича. Один з найвагоміших аргументів - це відсутність глядачів на трибуні. А в тому, що заповнені трибуни на домашніх матчах - це повноцінний 12-й гравець Партизана, чули, напевно, все. У підсумку до невинно порожнім трибунам команди звикали чи не половину першого тайму. Хоча за іронією долі для Динамо це був другий такий матч поспіль - з Вересом в чемпіонаті кияни теж грали без глядачів. ... На підопічних Олександра Хацкевича з якогось стартового ігрового ступору на 18-й хвилині вивів небезпечний удар Більера. Тут же була відповідь Циганкова, після якого голкіпер з величезними труднощами перевів м'яч на кутовий. Після цього подумалося, що жахлива статистика, згідно з якою в шести останніх виїзних матчах в єврокубках кияни забили ... один м'яч, буде порушена. Передчуття, як з'ясувалося не підвело, і кияни таки забили. І відразу тричі! Але до цього Партизан зумів двічі вразити ворота Коваля! Героєм обох гольових епізодів господарів став камерунець Леандро Тавамба. Цей 27-річний (за паспортом) гравець важить на око кілограм 90. Але це не завадило йому спочатку після вкидання ауту на 34-й хвилині віддати гольовий пас Ожеговіч, який в дотик поцілив у ворота Коваля. А на 42-й хвилині Тавамба вже сам забив м'яч у ворота Динамо, від душі приклавшись до м'яча в межах штрафного майданчика.

Леандро Тавамба в першому таймі раз по раз ставив в глухий кут оборону Динамо. фото partizan.rs

А адже ще в одному з моментів під завісу першого тайму Кадар віддав невдалий пас Ковалю, і голкіпер лише ціною героїчних зусиль не дозволив м'ячу повністю перетнути лінію воріт. А ось в активі киян на момент закінчення першого тайму було всього два удари по воротах Партизана. Зрозуміло, що така ситуація ніяк не могла влаштовувати тренерський штаб гостей. Тому вже в перерві була проведені заміни. Випадали з гри Циганкова і Кравця (хоча таке можна сказати практично про кожного гравця киян, але замін то у Хацкевича було тільки три) замінили Мораес і Бесєдін. Як з'ясувалося, заміни наставник Динамо провів дуже вдалі. Мораес на 54-й хвилині реалізував пенальті, призначений за гру в стінці Ожеговіч (пробивав штрафний Піваріч). А Бесєдін віддав гольову передачу Буяльському, який на 68-й хвилині зрівняв рахунок. Варто зазначити між двома взяттями воріт найнебезпечніший удар головою Види - один зі своїх воротарських подвигів в цьому матчі зробив 34-річний Володимир Стойкович. А під завісу матчу Жуніор Мораес зовсім оформив собі звання героя матчу. На 84-й хвилині Буяльський пробив по воротах, Стойковича підстрахувала стійка, але першим до відскочив м'ячу встиг Мораес, який вразив ворота. 2: 3. До слова, у другому таймі динамівці завдали по воротах суперника 12 ударів - в шість (!) Разів більше, ніж до перерви!  Полоскотавши нерви своїм шанувальникам, кияни вдруге поспіль здобувають в Лізі Європи вольову перемогу. І якщо у Скендербеу вони відіграли один м'яч, то тут відразу два. Молодці, звичайно, але краще в наступний раз обійтися без такої інтриги!
Партизан - Динамо - 2: 3 Голи: 1: 0 Ожеговіч (Тавамба, 34) 2: 0 Тавамба (42, Сума), 2: 1 Мораес (54, з пенальті), 2: 2 Буяльський (68, Бесєдін), 2: 3 Мораес (84). Партизан (4-4-2): Стойкович - Вулічевіч, Остоїч, Н.Мілетіч-II, Н.Мілетіч-I - Янкович, Радін, Більер, Сума (Пантич, 75) - Тавамба, Ожеговіч (Йованович, 79). запасні: Йовічіч, Джурічковіч, Іліч, Мітровіч, Антонов. тренер: Мирослав Джукич. Динамо (4-2-3-1): Коваль - Кенджера, Віда, Кадар, Піваріч - Сидорчук, Гармаш - Гонсалес (Морозюк, 90 + 1), Буяльський, Циганкова (Мораес, 46) - Кравець (Бесєдін, 46). запасні: Бущан, Шепелев, Корзун, Вантух. тренер: Олександр Хацкевич. 28 вересня. Белград. Стадіон Партизан. Без глядачів. попереджені: Янкович (47), Більер (63), Тавамба (83) - Кравець (29), Буяльський (79).
Сергій Пількевич з Белграда

Все, що потрібно знати про белградському Партизані ...

Як завершиться матч відбіркового турніру ЧС-2018 Україна - Хорватія, який відбудеться 9 жовтня на НСК Олімпійський?

• переможе Україна (66%, голосів: 3 923)
  • буде нічия (18%, голосів: 1 059)
  • переможе Хорватія (17%, голосів: 1 002)

Всього голосів: 5 984