Гідний перший тайм Шахтаря. Але з МанСіті цього мало ....

26.09.2017 22:50
У другому турі Ліги чемпіонів підопічні Фонсекі на виїзді поступилися команді Гвардіоли
МанСіті Шахтар

У першому таймі Шахтар на рівних боровся проти свого екс-гравця Фернандіньо і його нинішніх зіркових партнерів по МанСіті. фото shakhtar.com

Будемо відверті - в Україні в успіх Шахтаря в Манчестері вірили хіба що співробітники клубу і найзавзятіші його шанувальники. Але команда Паулу Фонсека приємно здивувала. Точніше, вона підтвердила слова Пепа Гвардіоли про силу Шахтаря. По крайней мере, в першому таймі. Діяли дуже грамотно з тактичної точки зору, гірники не дали розбігтися гравцям МанСіті. Більш того, в перші 15 хвилин поєдинку Шахтар навіть перевершив опонентів у володінні м'ячем 51% проти 49%. Для колективів, які грають проти команд Пепа Гвардіоли, це велика рідкість. До кінця першого тайму МанСіті довів свій відсоток володіння м'ячем до 52%, але і це дуже гідні показник для гірників. У першому таймі команди завдали лише три удари в створ воріт - два на рахунку господарів, і один у гостей. Агуеро і Сані мали блискучі шанси, але в обох випадках на блискуче зіграв Пятов. Здорово бив і Марлос - але тут вже Ендерсон з величезним трудом змушений був ліквідувати загрозу. Другий тайм з самого початку приголомшив гірників і їх шанувальників. Не минуло й трьох хвилин після відновлення гри, як господарі повели в рахунку. Марлос помилився в центрі поля, віддавши поперечну передачу. І цього вистачило для разючого випаду, який блискуче завершив Де Брюйне. Його удар з лінії штрафної був знущально точний, а обвідним траєкторія не залишала шансів П'ятову. Після цього Манчестер Сіті не зменшив обертів, посиливши тиску на ворота П'ятова. Воротар Шахтаря, відбиваючи небезпечні удари суперників, поступово ставав найреальнішим кандидатом на звання кращого гравця в складі Шахтаря. І якщо до 72-ї хвилини в цьому ще у кого-то залишалися сумніви, то після відбитого пенальті Агуеро, впевнений, сумніви розвіялися. Господарі намагалися атакувати до самого фінального свистка. Гості, в свою чергу огризались. Але в підсумку ігрову перевагу команди Пепа Гвардіоли було матеріалізована в ще один гол. На 90 хвилині гірники позіхнули ще один блискавичний випад господарів і Стерлінг розстріляв ворота Пятова з району 11-метрової позначки після прострілу з флангу. 2: 0. Манчестер Сіті 2 Шахтар 0 Голи: 1: 0 Де Брюйне (48, Сільва), 2: 0 Стерлінг (90, Сілва). На 72-й хвилині Агуеро не реалізував пенальті (воротар). Шахтар (4-2-3-1): П'ятов - Бутко, Ордець, Ракицький, Ісмаїлії - Степанек, Фред (Коваленко, 90 + 1) - Марлос (Дентіньо, 78), Тайсон, Бернард (Петряк, 89) - Феррейра. Запасні: Шевченко, Хочолава, Алан Патрік, Азеведо. Тренер: Паулу Фонсека. Манчестер Сіті (4-3-3): Едерсон - Уокер, Стоунз, Отаменді, Делфі - Де Брюйне, Фернандіньо, СІЛЬВА (Гюндоган, 81) - Жезус (Стерлінг, 54), Агуеро (Сілва, 85), Сані. Запасні: Браво, Данило, Мангала, Туре. Тренер: Хосеп Гвардіола. 26 вересня. Манчестер. Стадіон Етіхад. Арбітр: М.де Соуза (Португалія). попереджений: Ордець (66). Статистика матчу Манчестер Сіті Шахтар 18 (5) Удари 6 (4) 8 (2) Удари в створ 2 (1) 1 (0) Кутові 3 (2) 5 (4) Офсайди 1 (0) У дужках - показники першого тайму.        У другому матчі групи Наполі вдома обіграв Фейеноорд - 3: 1.  Після другого туру в групі F лідирує МанCіті - 6 очок, Шахтар і Наполі мають по 3, у Фейєноорда - 0.  Наступний матч у Лізі чемпіонів Шахтар проведе 17 жовтня на виїзді з Фейєноордом. Валерій НОВОБРАНЕЦЬ

Гірники в Англії: історія без єдиної перемоги