Коноплянка з роллю джокера Шальке не впорався

19.09.2017 22:39
У матчі 5-го туру чемпіонату Німеччини український півзахисник Євген Коноплянка залишився в запасі Шальке і вийшов на поле тільки після перерви Розгромною поразкою з рахунком 0: 3 обернулася для Шальке домашня зустріч з Баварією в 5-му турі чемпіонату Німеччини. Напередодні обидва клуби мали по 9 очок і займали 3-4 місця в турнірній таблиці. Але рівність виявилося ілюзорним.
фото schalke04.de

Український півзахисник Євген Коноплянка вперше в сезоні не потрапив до стартового складу Шальке. Але це, з огляду на його невисокі оцінки в трьох останніх поєдинках (два з них гельзенкірхенці виграли), можна вважати логічним. Після сплеску на старті сезону - три голи в двох матчах - у Коноплянки почалася посуха. https://twitter.com/s04/status/910225531777544192 Доменіко Тедескі, головний тренер Шальке, випустив одного із успішних футболістів команди тільки на другий тайм. Але на той час Баварія вже встигла забити два м'ячі. На 25-й хвилині Роберт Левандовський реалізував пенальті, а на 29-й Хамес Родрігес подвоїв перевагу гостей. Надії на Коноплянку не виправдалися. Українець не став рятівником клубу. Лише на 57-й хвилині джокер господарів розігнався, залишив не при справах Хаві Мартінеса і реально загрожував воротам. Всього він завдав два удари, 21 раз зустрівся з м'ячем, пробіг 5,59 км. Як потрібно виходити на заміну, показав Артуро Відаль. На 69-й хвилині він вийшов на поле, на 75-й забив третій м'яч Баварії.

Що далі?

Баварія як мінімум на добу очолила турнірну таблицю. У неї - 12 очок, у Боруссії Д і Ганновера - по 10, але ще є матч в запасі. Підтягнувся до лідерів Аугсбург (теж 10 очок, але зіграв всі п'ять поєдинків). А Шальке відкотився на 5-е місце, причому його цілком може посунути ще на одну сходинку вниз Хоффенхайм. З ним, до речі, команда Коноплянки проведе наступний календарний матч - 23 вересня на виїзді.

Вибираємо кращого гравця матчу Ісландія - Україна (зазначте не більше трьох кращих гравців, порядок місць значення не має)

• Матвієнко Микола (19%, проголосувало: 611)
  • Коноплянка Євген (17%, проголосувало: 545)