27-й титул для Реброва, шостий - для Зубкова, другий - для Харатін

17.06.2020 07:21
За два роки Ференцварош виграв два чемпіонські титули. До цього був один за 14 років Перемігши в гостях Гонвед з рахунком 2: 0, Ференцварош другий рік поспіль став чемпіоном Угорщини. До цього у клубу був один золотий сезон за 14 років, але прихід в команду Сергія Реброва все змінив. Для нього це вже сьомий трофей в якості тренера. Будучи футболістом, він виграв 20 титулів. У сумі виходить вже 27. Півзахисник Фраді Олександр Зубков поповнив свою колекцію шостим трофеєм (п'ять було в Шахтарі, але там він був запасним), а інший хавбек команди, Ігор Харатін - другим.

12 гольових передач Зубкова

У чемпіонській грі українці провели на полі різну кількість часу: Зубков - 69 хвилин, Харатін - 14. В активі атакуючого хавбека знову опинилася гольова передача, яка стала 12-ою в офіційних матчах сезону. Всього Зубков віддав шість гострих пасів і завдав чотири удари по воротах, але у ворота не влучив жодного разу. Харатін вийшов на поле, коли гра вже була зроблена. Втім, Ігор займає друге місце в команді за кількістю хвилин, зіграних в цьому чемпіонському сезоні, а після карантину Фраді проводить по два матчі на тиждень. Так що ротація неминуча.

У суботу - дербі

Цікаво, що один з м'ячів Ференцварош забив після розіграшу кутового, і це вже 18-й гол команди в чемпіонаті після стандарту. В УПЛ, нагадаємо, найбільше таких голів забиває Десна (подробиці - тут). Таким чином, підопічні Сергія Реброва за три до фінішу забезпечили собі золоті медалі. Але в суботу, 20 червня, Фраді чекає домашнє дербі з Уйпешт. Сергій КОЗЛОВ Моє життя в збірній. Сергій Ребров: «Закінчив вчасно - якраз після чемпіонату світу»