Шахтар після Наполі спіткнувся на аутсайдера в Одесі

17.09.2017 20:41
Героєм матчу став білоруський голкіпер Чорноморця Гутор, який вивів одеситів на матч з капітанською пов'язкою
Фонсека

Паулу Фонсека в Одесі не докричався до своїх підопічних ... Фото shakhtar.com

Після блискучої перемоги над Наполі наставник Шахтаря Паулу Фонсека зважився на масову ротацію основи. У порівнянні з поєдинком Ліги чемпіонів в основі залишилося тільки п'ять гравців - П'ятов, Ракицький, Фред, Марлос і Феррейра. При цьому наставник збірної України Андрій Шевченко має бути задоволений. З перших хвилин на полі з'явилися Віктор Коваленко і Богдан Бутко. Для Богдана це був перший (!) Вихід в складі Шахтаря в цьому сезоні. І це при тому, що футболіст встиг зіграти два (!) Матчу в національній команді. Що стосується одеситів, то вони проводили лише другий матч під керівництвом білоруського фахівця Олег Дулуба. Для наставника це був дебют перед вимогливою одеської публікою. І, треба визнати, він виявився успішним! Перший тайм пройшов за повної ігрової і територіальної переваги гірників. В принципі, інакше у зустрічі лідера і аутсайдера чемпіонату бути не могло. Ось тільки отримати користь зі своєї переваги у гірників не вийшло. Суха статистика зафіксувала, що до перерви суперники завдали по одному удару в площину воріт. Мабуть, найнебезпечніший момент до перерви був у гірників на 42-й хвилині. Коваленко метрів з восьми після флангової передачі підсік м'яч, але він трохи розминувся з порожнім кутом воріт. Після перерви картина на полі не змінився. Шахтар домінував, а господарі чатували свій шанс в контратаці. Шахтар атакував великими силами, кілька разів дуже небезпечно загрожував воротам. Але коли захисники, яких в цьому матчі у одеситів було відразу п'ять, були безсилі, своїх партнерів виручав Гутор. Білоруський голкіпер вивів партнерів на матч з капітанською пов'язкою. І Олександр зіграв як справжній лідер! За його воріт завдали мінімум п'ять ударів, які цілком могли стати гольовими. Але в підсумку все закінчилося нічиєю - 0: 0. Як кажуть в таких випадках, не дивлячись на нулі на табло вона виявилася ненудної. Чорноморець набрав в останніх двох турах чотири очки, в той час як до цього одесити в семи матчах змогли розжитися лише одним турнірним пунктом. Проте, Чорноморець поки замикає турнірну таблицю. А ось гірники після осічки в Одесі поступилися першим місцем Динамо за різницею м'ячів. Чорноморець - Шахтар 0: 0  Чорноморець: Гутор - Зубейко, Жуніч, Алассан, Ваг, Татарка - Бамба, Ковалець (Мусолітін, 57), Політило - Хобленко (Васін, 87), Третьяков (Мартиненко, 77). Шахтар: Пятов - Бутко, Хочолава, Ракицький, Азеведо - Коваленко, Фред - Марлос (Тайсон, 76), Дентіньо (Бернард, 68), Алан Патрік (Бланко-Лещук, 59) - Феррейра.  Попереджені: Ваг (72), Політило (75), Бамба (82), Мусолітін (90), Гутор (90 + 4) - Фред (90). У наступному турі Шахтар зіграє на виїзді з Зіркою (23 вересня), а Чорноморець відправиться на виїзну зустріч з Карпатами (24 вересня).