Феноменальний гол Буяльського приніс Динамо три очки (відео)

17.09.2017 20:24
Віталій Буяльський забив рідкісний за красою м'яч, який претендуватиме на статус кращого в нинішньому чемпіонаті

Головний тренер Динамо Олександр Хацкевич в матчі з одним із претендентів на медалі виставив в стартовому складі двох номінальних форвардів - Мбокані і Мораеса. Останній, якщо порівнювати попередній поєдинок - зі Скендербеу, замінив в основі Гармаша. Мабуть, Денису дали можливість відпочити. Та й Мораес, вдало ввійшов у гру з албанцями, надали шанс закріпитися. Ще одна корективу була вимушеною - пропускає зустріч через дискваліфікацію Сидорчука замінив Шепелєв. Динамівці, будучи в ролі гостей на рідному стадіоні, володіли перевагою і не раз загрожували воротам суперника. Били Шепелєв, Мораес, Буяльський, Циганкова, і голкіпер Олімпіка Махарадзе крутився, як білка в колесі. Правда, на 20-й хвилині і він виявився безсилим, коли Циганков, вдало склавшись, ефективно скористався відскоком м'яча в штрафний. 0: 1. Донеччани зрідка контратакували, причому незмінно на вістрі перебував Моха. Саме він на 43-й хвилині і зрівняв рахунок. Відзначимо в тій ситуації сміливий прохід Сондея. Після його передачі м'яч зрикошетив від Хачеріді, і виявився прямо на нозі у Мохі. 1: 1.

Це потрібно бачити ...

Те, що сталося на 45 + 1-й хвилині, словами описати важко. Це потрібно бачити. Буяльський здійснив слаломний прохід до воріт Олімпіка, попутно обігравши п'ятьох (!) Суперників, і пробив точно в кут. 1: 2. Гол однозначно буде серед номінантів на статус кращого в чемпіонаті. Після перерви гостроти біля воріт не зменшилося. Небезпечно били Циганков і Буяльський, активно на вістрі діяли Мбокані і Гонсалес. У господарів практично весь конструктив замикався на Мохе. На 75-й хвилині Бріттнер потрапив в штангу. https://youtu.be/thZB55GYzYI У підсумку Динамо здобуло закономірну перемогу, але легкої її ніяк не назвеш. Олімпік - Динамо - 1: 2 (Моха, 43 - Циганков, 20, Буяльський, 45 + 1). Олімпік: Махарадзе - Шестаков, Шабанов, Кравченко, Федорів - Сондей, Богданов, Брикнер (Емерсон, 82), Моха, Поступаленко (Гуттнер, 63) - Біленький (Міхальов, 76). Динамо: Коваль - Віда, Хачеріді, Кадар, Піваріч - Циганков (Кравець, 90 + 2), Буяльський, Шепелев (Корзун, 76), Гонсалес - Мораес (Гармаш, 83), Мбокані.  Сергій Сидорчук: «Треба буде - піду до президента»