Старт ЛЧ: досягнення Мессі, кураж Неймара і ціла купа розгромів!

12.09.2017 23:08
Ліонель Мессі вперше в своїй кар'єрі забив Джіджі Буффону! Причому одним голом не обмежився!
Мессі

ПСЖ покуражитися в Глазго ... Фото East News

Як багато «побиття» сталося в перший ігровий день групового етапу! Товстосуми з Челсі і ПСЖ декласували явно поступаються їм за всіма показниками суперників. Крупно перемогли Баварія і МЮ, що не дивно, а також Барселона. А ось тут варто зупинитися і глянути уважніше, адже суперником блаугранас був безумовний лідер італійського футболу Ювентус. У першому таймі гості надійно захищалися і здорово виходили в контратаки, але пропустили гол в роздягальню, який, можливо, їх надломив. Зробив це Ліонель Мессі, якому раніше ніяк не вдавалося пробити Буффона. Хльосткий удар в шістку з лінії штрафного Джіджі не помітив, так як огляд був перекритий. Після перерви домінування Барси було більш ніж явним. Ракітіч подвоїв перевагу, пославши м'яч у сітку після прориву Мессі, прострілу і невдалої гри захисника. А завершив справу Мессі поодинці, зробивши рейд і ефектно спрямувавши м'яч у нижній кут. Цікавим і напруженим вийшов матч в Римі, де Атлетіко показував Вовкам як потрібно грати, щоб до фіналів ЛЧ доходити. Матрацники виглядали дуже добре, але от з реалізацією трапився повний швах ... Гості зобов'язані були забивати неодноразово і відвозити три очки, але збитий приціл не дозволив це зробити. Незважаючи на мінімальну перевагу, впевнено виграв Спортинг, так як центр поля і захист Олімпіакоса нагадували прохідний двір, ніж лісабонці з видимим задоволенням взялися користуватися відразу ж. Саме форвард Львів Сейду Думбія забив перший гол в матчах групового раунду вже на 2-й хвилині. Пірейці прокинулися під самий кінець, коли було реально пізно. 12.09.2017

Група А

Бенфіка - ЦСКА - 1: 2 (Сеферович, 50 - Вітіну, 63, Жамалетдінов, 71). Манчестер Юнайтед - Базель - 3: 0 (Феллайні, 35, Лукаку, 53, Рашфорд, 84).
    И В Н П М О
1 МЮ 1 1 0 0 3-0 3
2 ЦСКА 1 1 0 0 2-1 3
3 Бенфіка 1 0 0 1 1-2 0
4 Базель 1 0 0 1 0-3 0

Група В

Баварія - Андерлехт - 3: 0 (Левандовський, 12, з пенальті, Алькантара, 65, Кіммі, 90). На 11-й хвилині вилучений Кумс(А). Селтік - ПСЖ - 0: 5 (Неймар, 19, Мбаппе, 34, Кавані, 40, з пенальті, 85, Лустіг, 83, автогол).
    И В Н П М О
1 ПСЖ 1 1 0 0 5-0 3
2 БАВАРІЯ 1 1 0 0 3-0 3
3 Андерлехт 1 0 0 1 0-3 0
4 Селтик 1 0 0 1 0-5 0

Група С

Челсі - Карабах - 6: 0 (Педро, 5, Дзаппакоста, 30, Аспілікуета, 55, Бакайоко, 71, Батшуайі, 76, 82). Рома - Атлетіко - 0: 0
    И В Н П М О
1 ЧЕЛСІ 1 1 0 0 6-0 3
2 АТЛЕТІКО 1 0 1 0 0-0 1
3 Рома 1 0 1 0 0-0 1
4 Карабах 1 0 0 1 0-6 0

Група D

Барселона - Ювентус - 3: 0 (Мессі, 45, 69, Ракітіч, ​​56). Олімпіакос - Спортинг - 2: 3 (Пардо, 89, 90 + 3 - Думбія, 2, Желсон Мартінш, 13, Бруну Фернандеш, 43).