Сьогодні - 26 років збірній України: дані з паспорта

29.04.2018 08:00
З моменту свого створення національна збірна України встигла провести вже 247 матчів

Нинішній головний тренер збірної України Андрій Шевченко в період її дебюту був перспективним юніором. Фото Павла Кубанова

Тим, хто бачив народження збірної України своїми очима, мабуть, страшно уявити, що пройшло вже 26 років з моменту першого матчу в її історії. Під час матчу з Угорщиною в Ужгороді, який, нагадуємо, відбувся 29 квітня 1992 року, багатьох нинішніх гравців нашої національної команди не було ще в проекті. Навіть її головний тренер Андрій Шевченко вважався лише перспективним і талановитим вихованцем клубної школи Динамо ... З того моменту збірна України зіграла вже 247 матчів. Оформила в них 111 перемог, по 68 разів програла і зіграла внічию, сумарний рахунок цих поєдинків - 339: 241. Без пропущених голів збірна України провела 104 матчі, без забитих - 74. Вольові перемоги - 11, вольових нічиїх - 19. безвольну поразку - 7, безвольних нічиїх - 23. Великих перемог - 23, великих поразок - 11. У першому таймі збірна України забила 147 м'ячів, у другому - 192. Найпопулярніший рахунок - 1: 0 (32 рази). У п'ятірку топ-рахунків також входять 1: 1 (31), 0: 0 (26), 2: 0 (24) і 0: 1 (21). Найдовша переможна серія - 6 матчів. Найдовша безпрограшна серія - 16 матчів. Найдовша нічийна серія - 3 матчі. Найдовша Безнічийна серія - 11 матчів. Найдовша безвиграшна серія - 9 матчів. Найдовша програшна серія - 4 матчі. Найдовша забивна серія - 9 матчів. Найдовша безгольову серія - 3 матчі. Найдовша серія з пропуском голів - 9 матчів. Найдовша серія без пропуску голів - 7 матчів. Найдовша серія великих перемог - 3 матчі. Найдовша серія без великих перемог - 29 матчів. Найдовша без великих поразок - 31 матч. Андрій КУДИРКО День в історії. Народився славний лівий латераль збірної України кінця 90-х