Шальке з Коноплянкою в складі заткнув за пояс саму Баварію!

10.09.2017 19:59
Категорії: Топ
Євген Коноплянка знову вийшов в стартовому складі Шальке на поєдинок Бундесліги ...
Шальке

фото schalke04.de

Півзахисник збірної України Євген Коноплянка вийшов у стартовому складі свого Шальке на домашній матч третього туру Бундесліги проти Штутгарта. Відразу зауважимо, що каші в грі 04-х Коно не зіпсував, хот до пори до часу масла в неї не додавав. Перший тайм завершився бойовою нічиєю (1: 1), а вже в самому дебюті другої половини зустрічі Кобальтові потужно натиснули на педаль газу. Два голи, що влетіли у ворота гостей з 47-ї по 49-у хвилини, деморалізували гостей і надали господарям додаткові сили.  Той факт, що українець відіграв до фінального свистка свідчить про те, що наставник гельзенкірхенців Доменіко Тедескі залишився задоволений діями Жені, хоча той і не запрацював за зустріч жодного очка за системою гол + пас. Шальке обіграв Штутгарт з рахунком 3: 1 і закріпився в лідируючій групі турнірній таблиці Бундесліги, відсунувши за спину саму Баварію.

Альтернативна історія: куди міг піти Коноплянка в трансферне вікно