Перед візитом до збірної гравці Шахтаря помучилися з Вересом

27.08.2017 18:04
Підопічні Паулу Фонсека лише під завісу матчу змогли дотиснути новачка чемпіонату
верес шахтар федорчук Марлос

Валерій Федорчук та Марлос по разу відзначилися на Львів Арені. фото shakhtar.com

Нічого не віщувало, що матч на колись рідній для Шахтаря Арені Львів стане для них команди Пауло Фонсекі настільки важким. Але тепер це домашня арена для Вереса. І підопічні Юрія Вірта в цьому матчі відчували себе на ній реальними, а не номінальними господарями.   Чи жарт, вже на другій хвилині чемпіон виявився в ролі відіграється! Здавалося, нешкідливий штрафний не несе загроз воротам Пятова. Але таке відчуття, що Срна і Кривцов просто не розібралися, хто повинен грати проти увірвався в штрафну Федорчука. Проте, передача з центрального кола екс-гірника Миколи Іщенка на екс-динамівця Валерія Федорчука стала складним ребусом для оборони Шахтаря. Федорчук просто розстріляв П'ятова. 1: 0 Після цього Шахтар мав велике територіальну перевагу. Але до перерви зумів матеріалізувати його тільки в два удари в створ. Грамотні і, що важливо, самовіддані дії Вереса в обороні не дозволили гірникам розгулятися біля воріт рівненської команди. Відразу після перерви малюнок гри не змінився. Знову Шахтар набагато більше володів м'ячем, але на завершення атакуючих дій бачили перед своїм в насичену оборону господарів. Відігралися гірники на 54-й хвилині не без частки везіння. Після скидки Тайсона Марлос вдарив по воротах практично з лінії штрафної. М'яч в польоті зачепив спину захисника і полетів в протилежний від того, куди бив бразилець, кут. Воротар реагував по удару, тому врятувати свою команду не міг. 1: 1.     Після забитого м'яча гірники зменшили темп. Точніше, їх це змусила зробити зубаста контратакуюча гра Вереса. Випади рівненської команди змусили гірників не забувати про своїх воротах. І жарко біля воріт Бандури знову стало вже в самому кінці поєдинку.  Напруження наростало і в підсумку Шахтар таки вирвав перемогу. Пасіч вибиваючи м'яч після чергового флангового навісу, зробив це дуже невдало. М'яч підхопив Фред, пробив і хоч зробив це невдало, але вийшов відмінний пас на Дентіньо, який метрів з десяти на 88-й хвилині таки забив переможний м'яч. 2: 1 на користь гірників. Завтра гравці Шахтаря, викликані в збірну України, Приїдуть до Харкова в розташування національної команди. А вже 2 вересня збірна України проведе дуже важливий поєдинок відбору ЧС-2018 зі збірною Туреччини. Хочеться вірити, що нервування в матчі з Вересом на діях гірників в збірній України не позначиться.

Верес - Шахтар 1: 2

Голи: 1: 0 Федорчук (2, Іщенко), 1: 1 Марлос (54, Тайсон), 1: 2 Дентіньо (88, Фред). Шахтар: Пятов - Срна, Кривцов, Ракицький, Ісмаїлі - Степаненко, Фред, Марлос, Коваленко (Тайсон, 46), Бернард (Дентіньо, 73) - Феррейра (Бланко-Лещук, 84). попереджені: Степанюк (36), Волошинович (68) - Ракицький (57), Марлос (66), Фред (80), Тайсон (90 + 5). Валерій НОВОБРАНЕЦЬ Жеребкування Ліги чемпіонів. Команда Фонсекі потрапила в зубасту групу