Шахтар розмочив Олімпік, здобувши перемогу на класі

19.08.2017 20:34
Без особливих зусиль підопічні Паулу Фонсека забили два сухих м'ячі у донецькому дербі
Шахтар

Цього разу Шахтар обіграв Олімпік не особливо напружуючись. фото shakhtar.com

Олімпік видав другу за тривалістю стартову суху серію в чемпіонатах України. І цей факт надавав додаткову інтригу зустрічі сусідам по турнірній таблиці. Згадувалося і ту обставину, що в минулому чемпіонаті гірники змогли з чотирьох матчів виграти у підопічних Романа Санжара лише один, а три інших поєдинки завершилися з рахунком 1: 1. Обидві команди мали певні кадрові проблеми, але все ж запас міцності у гірників в цьому аспекті куди більше. Ми вже відзначали, що Іван Ордець повністю залікував травму п'яти, Але тепер Івану потрібно чекати на свій шанс. У поєдинку проти Олімпіка він залишився на лавці запасних (як і ще один потенційний гравець збірної України Іван Петряк). Втім, спочатку серед запасних був і одужав Тайсон, місце якого в стартовому складі дісталося Віктору Коваленко. Правда, Коваленко знову не вдалося провести весь поєдинок. На інших позиціях в команді Паулу Фонсека все було прогнозовано. Очевидно, що наставник цілеспрямовано награє склад під Лігу чемпіонів. Перший тайм цього матчу не увійде в історію чемпіонатів України як один з найбільш захоплюючих. Команди на двох завдали три удари в створ. Але при цьому гірники змогли розпечатати ворота опонентів. На 20-й хвилині Феррейра після подачі кутового Срною з району 11-метрової позначки головою вразив ворота Махарадзе. 1: 0. У першій половині Олімпік лише раз потурбував Пятова. І початок другого тайіа не віщувало радикальних змін в сценарії поєдинку. Гірники одразу затиснули підопічних Санжара біля їхніх воріт. І вбили інтригу вже на 57-й хвилині. Шестаков невдало зіграв проти Марлоса в своїй штрафній і справедливий пенальті впевнено, розвівши м'яч і воротаря по різних кутах, реалізував сам постраждалий. 2: 0.     У час, що залишився беззастережне ігрова перевага була у Шахтаря. Правда, сказати, що гірники прямо вмирали, щоб забити ще хоча б один м'яч в ворота опонента можна. За весь тайм підопічні Фонсекі п'ять разів били по воротах суперника і при цьому тільки два рази удари припали в створ воріт. Проте, навіть такою скромною статистики вистачило гірникам для перемоги. Тим більше, що їх опоненти за весь матч лише тричі намагалися потурбувати Пятова ударами по його воротам. Як кажуть в таких випадках, перемога була здобута на класі. Наступний матч гірники проведуть 27 серпня під Львові, де їх буде приймати Верес. А після цього гравці збірної України з донецького клубу транзитом через Київ вирушать до Харкова, де 28-го числа головна команда країни почне підготовку до матчів з Туреччиною (2 вересня) і Ісландією (5-го числа).

Шахтар - Олімпік 2: 0

Голи: 1: 0 Феррейра (20, Срна), 2: 0 Марлос (57, з пенальті). Шахтар (4-2-3-1): Пятов - Срна, Кривцов, Ракицький, Ісмаїлі - Степаненко, Фред - Марлос, Коваленко (Патрік, 71), Бернард (Тайсон, 75) - Феррейра (Дентіньо, 82). Олімпік (4-2-3-1): Махарадзе - Лук'янчук (Лухтанов, 67), Шабанов, іллой-айєт владіс-еммерсон, Шестаков - Цимбалюк, Богданов (Брикнер, 63) - Сондей, Поступаленко (Хомутов, 72), Моха - Біленький. Попереджені: Ракицький (89) - Шабанів (48), Поступаленко (55), Лухтанов (76).