Динамо: суха Мадейра, червоний Хачеріді і надія на Київ!

17.08.2017 23:41
Київське Динамо відклало вирішення завдання виходу в груповий раунд Ліги чемпіонів до найближчого четверга ...
Динамо

В самому серці португальського острова Мадейра, в місті Фуншал, київське Динамо провело перший поєдинок проти місцевого Марітіму на шляху до групового раунду Ліги Європи зразка сезону-2017/2018. Чесно кажучи, до початку зустрічі більшість українських шанувальників футболу мала приблизне поняття, що з себе представляє суперник команди Олександра Хацкевича. Природно, навпаки, штаб біло-синіх у своєму розпорядженні вичерпною інформацією про опонента. Мабуть, виходячи з передматчевих розкладів, гості та вирішили побудувати свою гру. Агресивну, атакуючу та залишає супернику мінімум шансів на контратакуючі дії. А то, що хлопці Даніеля Рамуша оберуть саме таку манеру гри проти явного фаворита, сумнівів не виникало.

Суперник відчував себе, немов риба у воді

Вже на 9-й хвилині кияни мали всі шанси відкрити рахунок, але асистент на лінії побачив неіснуюче положення поза грою у Мбокані. Після цього моменту гра покотилася за сценарієм господарів поля з неминучими спалахами активності з боку гостей. Те, мабуть, чого побоювалися тренери Динамо, поступово втілювалося в життя. Суперник нав'язав опонентові в'язку, жорстку з перехлестами гру і, незважаючи на кілька небезпечних моментів біля воріт Шарлеса, відчував себе в ній, немов риба у воді. Так, в принципі, перша половина зустрічі і добігла до неминучого перерви. Відзначимо в складі суперника номінального лівого атакуючого півзахисника Рікарду Валенте, який ще в перші 45 хвилин неабияк попив кровиночки наших футболістів.

Червона точка від Хачеріді

Другий тайм почався точь-в-точь, як і зустріч. Динамо намагалося, Марітіму гнув свою лінію. Здавалося б, спалах на 59-й хвилині після щільного удару Дениса Гармаша, з яким не без зусиль впорався Шарлес, запалить гостей ... Вийшов, на жаль, тільки чирк сірники ... Португальці знову заелозіла, зашамкалі, візництвом, зношена киян. В силу свого футбольного освіти і майстерності у господарів не виходило стерильно відіграти біля своїх воріт. Але і тих зусиль, які вони могли видати в цей вечір, цілком вистачало для хазяйського комфорту. Більш того, по ходу другого тайму мав Марітіму і непогані шанси засмутити Динамо до неможливості. Обійшлося. За 10 хвилин до фінального свистка Мбокані міг повністю виправдати свою присутність на полі, але його удар головою в упор відбив Шарлес. У час, що залишився команди спробували якомога болючіше вколоти один одного, але крім найдурнішого видалення Хачеріді нічого істотного уболівальникам побачити не вдалося ... За сім і розійшлися. У будь-якому випадку, в Фуншале на стадіоні Душ Баррейруш відбувся тільки перший тайм протистояння. Друга частина Марлезонського балету нас з вами чекає рівно через тиждень, 24 серпня, в День Незалежності України, на київському НСК Олімпійський.
Марітіму - Динамо - 0: 0 Марітіму: Шарлес, Сантос, Жуніор, Шен, Бесса, Мартінш, Гамбоа (Клебер, 81), Бебето, пікети (Ібсон, 73), Рікарду Валенте, Евертон (Пиньо, 67). запасні: Абедзаде, Кошта, Діней, Пашеку. тренер: Даніел Рамуш. Динамо: Коваль, Морозюк, Ярмоленко, Сидорчук, Гармаш (Кравець, 87), Віда, Гонсалес (Циганков, 72), Буяльський (Шепелєв, 87), Хачеріді, Кадар, Мбокані. запасні: Рудько, Пантич, Гусєв, Кенджера. тренер: Олександр Хацкевич. 17 серпня. Фуншал. Стадіон Ештадіу ду Марітіму. арбітр: Я. Кехлет (Данія). попереджені: Гамбоа (30), Шеен (82), Ібсон (84) - Гармаш (30), Кадар (54), Сидорчук (60), Ярмоленко (62), Хачеріді (80). На 89-й хвилині видалений Хачеріді (друге попередження).