07.08.2017 23:33

Осієк українця після трьох поспіль нічиїх здобув в чемпіонаті першу перемогу

Льопа

В Осієку напевно не шкодують, що влітку підписали з Дмитром Лепой трирічний контракт ...

Півзахисник Дмитро Льопа в матчі четвертого туру чемпіонату Хорватії на принциповий матч проти Рієки вийшов в основному складі Осіека. Поєдинок на домашній арені Осієк почав активно і 28-річний український півзахисник грав в атакуючих діях своєї команди помітну роль. Так на 17-й хвилині Льопа подав кутовий і гості у власному штрафному майданчику порушили правила. Пенальті впевнено реалізував капітан Осіека Борна Баришич. 1: 0. Після цього ініціатива перейшла до гостей, які замкнули Осієк біля своїх воріт. Але на 35-й хвилині один з гравців Рієки, Марко Вешович, в центрі поля для чогось демонстративно зіграв рукою. Це здається ще більш дивним з урахуванням того, що всього за три хвилини до цього Вешович вже отримав попередження. Тому після другої жовтої було видалення. Нічим, крім ставки «видалення в першому таймі», така поведінка пояснити не можна. Хоча, звичайно ж, це лише припущення. У більшості Осієк перевів гру на половину поля суперника. У самому кінці першого тайму з небезпечної позиції вище воріт пробив Льопа. Після перерви моменти вже тринькали партнери Дмитра. У підсумку українського півзахисника замінили на 74-й хвилині. А матч так і закінчився - 1: 0 на користь Осіека. До слова, Рієка вже в компенсований час примудрилася заробити і друге вилучення, а всього її гравцям було показано вісім жовтих карток.   Рієка, до слова, всі три матчі до цього виграла, а після четвертого туру займає друге місце, на очко відстаючи від загребського Динамо. А Осієк, здобувши першу перемогу після трьох нічиїх, з шістьма очками розташувався на шостому місці. Українці в Лізі Європи. На позитиві тільки Осієк Дмитра Льопи