Забійний момент для Гармаша і перша втрата очок Динамо

06.08.2017 20:37
Не зумівши зломити опір Ворскли, Динамо втратило два очки і впритул підпустило до себе Шахтар

Команда Василя Сачко зуміла відібрати очки у Динамо

Матч Ворскли і Динамо мав статус центрального в турі, перш за все, на увазі зустрічі суперників з верхньої частини турнірної таблиці. А додавши до цього факту традиційний особливий настрій полтавців на боротьбу з біло-синіми (тільки в минулому чемпіонаті команда Сачко набрала в поєдинках з грандом чотири очки) і очікувану злість киян після провалу в Лізі чемпіонів, отримали дуже інтригуюче протистояння. Правда, вже на самому початку воно, на жаль, було затьмарене травмою воротаря господарів Шуста, що зіткнувся з Даллку після гострої передачі Циганкова. Богдан змушений був покинути поле. Відносно Динамо відзначимо чотири кадрові корективи Олександра Хацкевича в порівнянні з поєдинком у Швейцарії. Кендзера замінив на правому фланзі оборони Морозюка, замість Шепелєва та Гонсалеса вийшли Буяльський і Циганков. Мбокані не міг зіграти через пошкодження голеностопа. Тому на вістрі цього разу виявився Бесєдін. Перший небезпечний момент створили полтавчани. На 12-й хвилині захисник збірної України Матвієнко після флангового проходу знайшов передачею у штрафному Коломоєць, і Юрію трохи забракло влучності. Взагалі, в стартовому відрізку футболісти Ворскли тримали нитки гри в своїх руках, злегка запресували гостей кутовими, правда, без особливої ​​гостроти.

Момент за моментом

Кияни прокинулися тільки до 27-й хвилині, та так, що протягом декількох секунд двічі могли засмутити Ткаченко. Спочатку Бесєдін пробив вище воріт після передачі Циганкова, а потім Ярмоленко, ефектно в штрафному майданчику обігравши Матвієнко, намагався прошити голкіпера сильним ударом з нерідний правої. Не вийшло. А на 36-й хвилині стався взагалі забійний епізод. Після помилки захисника Ярмоленко і Гармаш удвох вийшли на одного голкіпера, але Денис після пасу Андрія примудрився пробити в штангу. У наступній атаці активність Циганкова вилилася в удар Бесєдіна, але тут вже Матвієнко вибив м'яч головою з порожніх воріт. Незабаром сам Циганков небезпечно пробив - повз. Перший тайм, потрібно визнати, вийшло веселим.  Після перерви тиск на ворота Ворскла не знижувалося. Після ударів Гармаша, Буяльського та Кравця знову майстерність продемонстрував Ткаченко. А Ярмоленко пробив неточно. Полтавчани стійко трималися, а в двох контратаках ледь не забили Дитина і Чеснаков. Проте, Ворскла за рахунок характеру здобула-таки очко, а Динамо, втративши два, дозволило Шахтарю наблизитися в таблиці впритул (10-9).
Ворскла - Динамо - 0: 0 Ворскла: Шуст (Ткаченко, 5) - Пердута, Чижов, Даллку, Матвієнко - Кадімян (Одарюк, 82), Шарпар, Чеснаков, Скляр, Дитина - Коломоєць (Загорулько, 90 + 2). Динамо: Коваль - Кендзьора, Віда, Хачеріді, Кадар - Ярмоленко, Сидорчук, Буяльський, Циганкова (Гонсалес, 80), Гармаш - Бесєдін (Кравець, 68).

Ворскла * Динамо

7 (3) Удари 16 (7) 1 (0) Удари в створ 5 (1) 4 (3) Кутові 8 (2) 1 (1) Офсайди 1 (0) У дужках - показники першого тайму.
Маріуполь випустив з лавки всіх польових, але Шахтар виграв ...