Динамо вилетіло з Ліги чемпіонів, наступивши на швейцарські граблі

02.08.2017 22:29
Після поразки в Берні від Янг Бойз київське Динамо тепер зосередиться на виступі в Лізі Європи

Голкіпер Динамо Максим Коваль міг стати героєм матчу в Берні ... Фото East News

Матч-відповідь Динамо в третій кваліфікації Ліги чемпіонів проти Янг Бойз в Україні очікували з оптимізмом. Передумовами для цього послужили не тільки результат поєдинку в Києві і історичні показники вітчизняних клубів в єврокубках при такому розкладі, але і дії самого колективу Олександра Хацкевича.  Що стосується суперника, то напередодні зустрічі з Янг Бойз більше обговорювали не стільки його розігрався апетит у швейцарській Суперлізі (в двох перших турах Хлопці обіграли Базель і Грассхоппер із загальним рахунком 6: 0), скільки специфіку синтетичного газону на Стад де Свісс. Мовляв, чи перешкодить він динамівцям у вирішенні завдання? Виявилося, цей нюанс мав дуже важливе значення. До полю ми, на жаль, не пристосувалися ...  У першому таймі футболу було мало. Господарі відразу нав'язали жорстку гру, часом навіть грубу. Намагалися затоптати нашу команду. І на 12-й хвилині винесли з цього дивіденди. Ассаль, вискочивши з-за спини Морозюка в щтрафной площі гостей, вміло підставився під захисника і впав, спровокувавши польського арбітра Гіля на призначення пенальті. Вельми спірний епізод. Проте швейцарці в особі Оаро дуже швидко відкрили рахунок. 1: 0. Відчувши запах крові, футболісти Янг Бойз спробували нахрапом розвинути успіх. Тримали м'яч, підключали фланги, розраховували продавити на другому поверсі. Коваль не раз опинявся на газоні після безцеремонні атак суперників, але рефері не завжди реагував належним чином. Кияни, здалося, десь розгубилися. У кількох епізодах господарі могли забити другий м'яч. Ассаль дуже небезпечно пробив головою, вигравши боротьбу у Види і Кадара, а перед самою перервою Оаро ледь не матеріалізував розіграш кутового. В обох випадках удари вийшли неточними. Наші ж намагалися намацати нитки гри, організувати контратаки, але всерйоз Вольфлі так і не потурбували.

У Динамо був єдиний шанс забити, але його упустив Андрій Ярмоленко ... Фото East News

Щастило до 89-ї хвилини ...

Вже на 51-й хвилині Янг Бойз мав два моменти для взяття воріт. Спочатку після передачі Мбабу Раві пробив через себе з-під Види, і Коваль ледве зреагував на удар. І тут же після кутового небезпечно пробив Беніто - мимо. До середини другого тайму гра загострилася. Удар зі штрафного Раві - м'яч пролетів поруч зі штангою. Пробив головою Фасснахт - Коваль зіграв надійно. Через кілька хвилин Гармаш вивів Ярмоленка один на один з воротарем, і вже Вольфлі врятував свою команду. На 78-й хвилині біля наших воріт виникла пожежа, і після прориву Оаро відверто пощастило. Виручили Віда і Коваль. А ось на 89-й хвилині вже і Максим був безсилий, коли пробив Лотомбо. 2: 0. На жаль, Динамо повторило торішній шлях Шахтаря і вилетіло з Ліги чемпіонів після домашньої реваншу Янг Бойз. Тепер кияни виступлять в плей-офф раунді Ліги Європи.
Янг Бойз 2 Динамо 0 Голи: 1: 0 Оаро (13, з пенальті), 2: 0 Лотомбо (89). Янг Бойз: Вольфлі, ФОН БЕРГЕН, Соу (Лотомбо, 85), Раві, Фасснахт (Сулеймані, 73), Ассаль (Нсаме, 73), Беніто, Нуху, санного, Мбабу, Оаро. Запасні: Марцін, Бюркі, Бертоне, Шик. Тренер: Аді Хюттер. Динамо: Коваль, Шепелев (Корзун, 69), Морозюк, Ярмоленко, Сидорчук, Гармаш (Буяльський, 83), Віда, Гонсалес (Кравець, 90 + 2), Хачеріді, Кадар, Мбокані. Запасні: Бущан, Циганков, Бесєдін, Кендзера. Тренер: Олександр Хацкевич. 2 липня. Берн. Стадіон Стад де Свісс. 13 303 глядача. Арбітр: Павло Гіль (Польща). Попереджені: Мбабу (8), Сидорчук (28), Шепелев (55), Оаро (57), Віда (60), Кадар (73), Гонсалес (75), Коваль (78), Хачеріді (90 + 2). Янг Бойз Динамо 17 (6) Удари 2 (1) 7 (1) Удари в створ 2 (1) 8 (1) Кутові 0 2 (0) Офсайди 3 (1) У дужках - показники першого тайму.        Ротань в Борисові пробився в плей-офф раунд Ліги чемпіонів