1999 год. Лаціо - Динамо: Індзагі грав, Хацкевич пропустив

У двох очних протистояннях з римським Лаціо в 1999 році в рамках Ліги чемпіонів Динамо поступилося із загальним рахунком 1: 3

Динамо - Лаціо. 1999 год. фото twitter.com

Сьогодні о 22.05 за київським часом на поле римського Стадіо Олімпіко в першому матчі 1/8 Ліги Європи зійдуться Лаціо і київське Динамо. Це друге протистояння українського та італійського клубів в єврокубковій історії. Перше відбулося в груповому раунді Ліги чемпіонів-1999/2000. Згадаймо деякі деталі тих двох матчів.

Лаціо - Динамо - 2: 1. Ліга чемпіонів. Груповий раунд 1. 22.09.1999

Обидві команди не надто вдало розпочали турнір в групі А Ліги чемпіонів сезону 1999/2000. У першому турі Лаціо зіграв на виїзді внічию 1: 1 з Байєром, а кияни і зовсім поступилися вдома Марібору - 0: 1.  Перший тайм зустрічі пройшов у відносно рівній боротьбі, а от у другому господарі різко накрутили темп і моменти стали виникати біля воріт Шовковського один за іншим. Проте, рахунок відкрили саме динамівці. На 68-й хвилині арбітр матчу поставив досить сумнівний пенальті за знесення Сергія Коновалова в штрафний Лаціо і Сергій Ребров був точний - 1: 0.  Пропущений м'яч відверто розлютив гравців бьянко-Селеста і вже через чотири хвилини вони не тільки відновили рівновагу, а й вийшли вперед. Зрівняв рахунок Паоло Негро, а Марсело Салас встановив остаточний рахунок поєдинку - 2: 1 на користь Лаціо.  https://youtu.be/L0cbMS-gANI Рим, Стадіо Олімпіко температура: глядачі: 37 748 судді: Вега, Ньєто, Алонсо (всі - Іспанія) Голи: Ребров 68, з пенальті - Негро 70, Салас 72 Динамо: Шовковський, Герасименко (Коновалов, 46), Головко, Ващук, Дмитрулін, Каладзе, Ребров, Гусін, Шацьких (Венглинський, 83), Федоров, Кормільцев (Косівський, 46) Лаціо: Баллотта, Негро, Фаваллі, Бокшіч, Манчіні (Симеона, 75), Михайлович, Неста, Недвед, Станкович (Салас, 52), Верон (Ломбардо, 82), Алмейда Попереджені: Косівський 59, - Недвед 23, Алмейда 42, Станкович 43, Михайлович 45, Неста 68

Динамо - Лаціо - 0: 1. Ліга чемпіонів. Груповий раунд 1. 02.11.1999

На цей поєдинок в Києві Лаціо приїхав в уже статусі переможця групового турніру і коуч Орлят Свен Йоран Ерікссон виставив на поле експериментальний склад. Вийшов в основі і новачок команди 22-річний Сімоне Індзагі - нинішній тренер Лаціо. А ось наставник киян Олександр Хацкевич, через травми, обидві зустрічі з бьянко-Селеста пропустив, як втім і весь груповий раунд 1. Динамівцям для проходу до другого групового раунду Ліги чемпіонів перемога була потрібна, як в повітря, так як надія на те, що словенський Марібор встоїть в Леверкузені проти мотивованого Байєра була примарною.  Біло-сині провели дуже непоганий поєдинок, створили безліч моментів, але реалізувати їх так і не змогли. А ось в середині першого тайму, після навісу в штрафну, невдало зіграв російський легіонер Динамо Раміз Мамедов, головою зрізав м'яч у власні ворота. Цей гол так і залишився єдиним у поєдинку.   Проте після фінального свистка, який зафіксував перемогу гостей, святкували обидві команди. Марібор створив диво, зігравши на виїзді з Байєром 0: 0, і кияни, посівши друге місце в групі А, вийшли в наступну стадію турніру.  Залишається додати, що гравці Марібор отримали солідні преміальні, обіцяні їм керівництвом київського Динамо.  https://youtu.be/zA-03MkO0lA Київ. Стадіон НСК Олімпійський температура: +6 градусів глядачі: 67 800  судді: Даркин, Хорлік, Грін (всі - Англія) Динамо: Шовковський, Головко, Ващук, Дмитрулін, Каладзе, Белькевич, Косівський, Ребров, Гусін, Федоров (Шацьких, 46), Мамедов Лаціо: Баллотта, Негро, Марколин, Сенсіні, Манчіні, Симеона, Панкаро, Готтард, Станкович (Пінці, 64), Індзагі, Коуту.  Гол: 0: 1 Мамедов 18, автогол попереджений: Каладзе

Тренер Лаціо: «Чи потрібен заділ! У Києві нас чекають чужі вболівальники і суворий клімат »