Матвієнко дебютував в Ворсклі з впевненою виїзної перемоги

23.07.2017 18:52
 Полтавський колектив за всіма статтями обіграв в гостях львівські Карпати Дебют Миколи Матвієнко (ліворуч) в складі полтавської Ворскла завершився перемогою ... Фото Євгена Кравса Захисник збірної України Микола Матвієнко дебютував у своїй новій команді в матчі проти колективу, в якому виступав ще два місяці тому. Дебютував впевнено, хоча вже на 2-й хвилині припустився грубої помилки, в результаті якої Амбросий чачу пробив в штангу. Втім, це був, по суті, єдиний промах Матвієнко в грі.  Чи не забили Карпати - забила Ворскла. Спрацювала стара футбольна істина. Вирізняв свій день народження Павло Ребенок виконав штрафний, В'ячеслав Шарпар скинув м'яч головою, і Юрій Коломоєць відкрив рахунок. Господарі проявляли активність недовго. Все, що їм вдалося зробити, так це зрівняти рахунок. Львів'ян вистачило буквально хвилин на 20, а потім на поле домінувала Ворскла. У фізичному плані гості, у яких було на два дні менше на підготовку, виглядали на порядок сильніше.  На початку другого тайму полтавчани знову забили швидкий м'яч. На цей раз Коломоєць віддав, а Шарпар забив. За всю другу половину гри Карпати так і не завдали жодного (!) Удару по воротах колишнього воротаря збірної України Богдана Шуста, і гол вийшов на заміну Володимира Одарюка (знову асистував Шарпар) став логічним завершенням гри. 1: 3.В ній гості, ослаблені відсутністю травмованого захисника Олександра Чижова, завдали 15 ударів по воротах і виконали 11 стандартних положень.

Карпати - Ворскла - 1: 3

Голи: Рібас (17, Худоб'як) - Коломоєць (5, Шарпар), Шарпар (49, Коломоєць), Одарюк (990 + 1, Шарпар). Карпати: Мисак, Нестеров, Перейра, Мірошниченко, Осман (Лобай, 79), Аркес, Кльоц, Голодюк (Карраскаль, 57), Худоб'як, чачу (Дебелко, 52), Рибас. Ворскла: Шуст, Пердута, Скляр, Кадія (Одарюк, 73), Шарпар, Чеснаков, Матвієнко, Коломоєць (Загорулько, 84), Даллку, Ребенок, Кулач (Кравченко, 59). попереджені: Перейра, Аркес - Чеснаков, Шарпар, Скляр, Одарюк. арбітр: І Пасхал (Херсон). 23 липня. Львів. Стадіон Україна. Євген ГРЕСЬ зі Львова