150 ТТД Зінченко в Борнмуті. Подробиці гри захисника Манчестер Сіті

02.03.2019 19:02
Півзахисник збірної України Олександр Зінченко знову став кращим гравцем команди за загальної активності У виїзному поєдинку з Борнмуті футболісти Манчестер Сіті повторили рекорд нинішнього сезону по володінню м'ячем - 78%. Перевага Городян перед своїм суперником носило пригнічує характер: удари по воротах - 20: 0, удари в створ - 6: 0, кутові - 13: 0, гострі передачі - 26: 2, простріли - 21: 2. Проте, перемога вийшла не такою вже простою - другий тур поспіль команда Хосепа Гвардіоли виграє з рахунком 1: 0...

Сім прострілів з флангу

Приємно відзначити, що і на цей раз півзахисник збірної України Олександр Зінченко, який відіграв усі 90 хвилин на лівому фланзі оборони, став найактивнішим футболістом матчу - в його активі було 150 ТТД, а шлюб склав 12%. Українець виконав 118 передач з точністю 92%. Гострих пасів було не багато (всього один), а флангових - сім, і це теж найкращий результат серед усіх гравців Манчестер Сіті. У Зінченко було всього дві втрати і жодної - на своїй половині поля. Наш футболіст частіше за інших вступав в оборонні єдиноборства, ось тільки на цей раз в них не особливо досяг успіху - виграв лише п'ять дуелей з 13-ти. В активі Олександра виявилося два вдалих відбору, шість перехоплень і дев'ять підбирань. Рейтинг ефективності гри українця, InStat Index, склав 304 бали (середній показник по сезону - 306). Сергій КОЗЛОВ Сергій Кравченко: "У Челсі немає ніякої кризи, але шанс у Динамо буде"

В 1/8 фіналу Ліги Європи київське Динамо 7-го і 14 березня зустрінеться з Челсі. На Ваш погляд, чи зуміє українська команда пробитися в чвертьфінал турніру?