«150 хвилин нікчемного футболу - і раптово з'явився він!» Нідерланди в захваті від гри молодої зірки напередодні Євро-2020

07.06.2021 17:01

Гра молодого форварда ПСВ і збірної Нідерландів Доніелла Малена в товариському матчі з Грузією викликала захват місцевих ЗМІ

В останньому контрольному матчі перед Євро-2020 у неділю збірна Нідерландів із великим рахунком обіграла команду Грузії (3: 0). Крім самого результату, багато позитивних емоцій у нідерландської преси викликала гра 22-річного форварда Доніелла Малена.

Нападник вийшов на заміну на 66-й хвилині, але за час, що залишився, своєю грою встиг завоювати симпатії вболівальників і журналістів.

«Поява Малена додала нового імпульсу грі збірної Нідерландів. Здавалося, що матч уже добігає кінця, але Доніелл різко все змінив. Спостерігати за ним було суцільне задоволення. Мало того, що він почав атаку, яка призвела до голу Гравенберха, так Мален ще вніс у гру помаранчевих бажання, динамізм і гостроту.

У двох контрольних матчах було 150 хвилин нікчемного футболу - і раптово з'явився Мален. Відразу ж стало видно, що в команді щось не так. Як же так, що хлопця настільки довго тримали на лавці і не випустили в поєдинку із Шотландією», - пише De Telegraaf.

Нагадаємо, збірна Нідерландів є суперником України в груповому раунді Євро-2020. Матч між цими командами відбудеться 13 червня в Амстердамі.