17.05.2021 13:04

До символічної збірної тижня ввійшли представники семи клубів, чотири з яких - зарубіжні

За традицією після кожного вік-енду під час офіційного сезону ми визначаємо символічну збірну з футболістів національної команди, кандидатів до неї, а також українських виконавців, що особливо відзначилися за підсумками виступів за цілий тиждень.

Олег МОЗІЛЬ (Агробізнес)

В одному із центральних матчів першої ліги, із Чорноморцем, стояв стіною, не раз рятуючи свою команду від вірних голів.

Богдан МИЛОВАНОВ (Спортинг, Іспанія)

Минулого тижня в дуже важливому поєдинку за свій Спортинг, який виграв у Луго (1: 0), український захисник став автором гольової передачі.

Ілля ЗАБАРНИЙ (Динамо)

Захисник Динамо ввійшов до трійки кращих футболістів фінального матчу Кубку України за ефективністю дій за оцінками InStat (299 балів).

Денис ПОПОВ (Динамо)

У фінальному матчі Кубку України вигризав мало не кожен м'яч в атакувальних гравців Зорі, які практично нічого не створили в штрафному Динамо.

Олександр КАРАВАЄВ (Динамо)

Караваєв відмінно вийшов на заміну замість травмованого Миколенка у фінальному матчі Кубку України. Не раз загострював ситуацію біля воріт Зорі.

Микола ШАПАРЕНКО (Динамо)

Якщо в першому таймі матчу із Зорею Шапаренко був не настільки помітний, то другу 45-хвилинку й овертайм він провів на одному диханні. Брав участь, по суті, в усіх атаках киян, влучив у поперечину.

Руслан МАЛІНОВСЬКИЙ (Аталанта, Італія)

Ми вже звикли до того, що Маліновський в кожному матчі Аталанти відзначається результативними діями. Ось і цього разу його гол і гольовий пас допомогли обіграти Дженоа (4: 3).

Роман БЕЗУС (Гент, Бельгія)

До кінця сезону Безус набрав чудову форму. У шести останніх матчах він забив п'ять м'ячів. У минулій грі від двох влучних пострілів півзахисника постраждав Остенде.

Віктор ЦИГАНКОВ (Динамо)

Найкорисніший гравець фінального матчу Кубку України. Крім забитого м'яча, півзахисник киян за 120 хвилин виграв вісім єдиноборств, а також завдав дев'ять ударів по воротах Зорі.

Мар'ян ШВЕД (Мехелен, Бельгія)

Допоміг Мехелену взяти важливі три очки в зустрічі зі Стандардом (3: 1). З'явившись на полі з лави запасних, відзначився забитим м'ячем.

Віталій ПОНОМАР (Металіст 1925)

У центральному матчі туру першої ліги Металіст 1925 розгромив Верес (4: 1), а нападник харків'ян записав на свій рахунок два голи й дві результативні передачі.