Триллер в Харкові. Шахтар пробився в груповий раунд Ліги чемпіонів

26.08.2021 00:37
Категорії: Топ Новини

Програючи Монако по ходу поєдинку в два м'ячі гірники змогли відігратися і стали другим клубом від України в основній сітці ЛЧ

Після перемоги (1: 0) в першому матчі плей-офф раунду Ліги чемпіонів над Монако, до поєдинку Шахтар підходив в статусі фаворита. Однак уболівальників донецької команди турбували кадрові проблеми команди. Через травми матч пропускали воротар Анатолій Трубін (кращий у виїзній зустрічі цих суперників) і автор єдиного тоді голи Педріні.

Навряд чи це вплинуло на гру в першому таймі, але факт в тому, що Монако зім'яло Шахтар. З перших хвилин монегаски почали пресингувати гірників мало не в їхньому штрафному. До такого повороту подій підопічні Роберто Де Дзербі не були готові, тому і контргра у господарів не клеїлася взагалі. І свій шанс Монако знайшов на 18-й хвилині. Перехопивши м'яч в центрі поля, у гостей вийшла швидка атака. І якщо удар від Фолланд Пятов відбив, то на добиванні першим виявився Бен-Йеддер. І після цього гості не зупинилися. Досить подивитися на статистику ударів у першому таймі 2:13.

На 38-й хвилині Бадьяшіль після розіграшу стандарту потрапив в штангу, а через хвилину все той же Бен-Йеддер відправив Шахтар в нокдаун. 0: 2. А нокаут міг відбутися вже в компенсований до першого тайму час. І знову на ударній позиції опинився Бен-Йеддер, але нападник не зміг реалізувати вихід один на один з П'ятовим.

У другому таймі Шахтареві нічого не залишалося, крім як йти вперед великими силами. Гірники вирівняли гру, стали частіше гостюватимуть у штрафний гостей, але як струмового гостроти українській команді не вистачало. В цьому плані Монако був різноманітніше. Небезпечно пробивали Бен-Йеддер, Фолланд ...

На 66-й хвилині Де Дзербі випустив на поле Марлоса, і ветеран не підвів. Його точний удар на 74-й хвилині (перший для гірників в створ) повернув Шахтар в гру. 1: 2. У кінцівці зустрічі знову гостріше були монегаски, але в воротах донеччан стояв П'ятов. Голкіпер якимось дивом потягнув удар від Фолланд на 90 + 2-й хвилині і перевів гру в овертайм.

Примітно, що додатковий час пройшло на хороших швидкостях, команди намагалися не затримувати м'яч в центрі поля, а шукати щастя біля чужих воріт, і в одній з таких атак Шахтар зрівняв рахунок. На 114-й хвилині Мудрик намагався віддати пас в центр штрафної, проте м'яч потрапив в Агілара і по високій дузі залетів у ворота. 2: 2. Завтра гірники дізнаються своїх суперників по груповому раунду Ліги чемпіонів.

Ліга чемпіонів. Плей-офф раунд. Матч-відповідь.

Шахтар (Україна) - Монако (Франція) - 2: 2 (0: 2; 1: 2)

Голи: Марлос (74) - Бен-Йеддер (18, 39), Агілар (114, автогол).

Шахтар: Пятов (к) - Додо, Марлон, Віта (Кривцов, 101), Матвієнко (Ісмаїлі, 46) - Маркос Антоніо (Степаненко, 86) - Майкон, Алан Патрік, Тете (Марлос, 66), Соломон (Мудрик, 82) - Траоре (Фернандо, 101).

Запасні: Шевченко, Дентіньо, Бондаренко, Судаков, Конопля, Корнієнко, Фернандо.

Тренер: Роберто де Дзербі.

Монако: Нюбель - Сідібе (Агілар, 98), Маріпан, Бадьяшіль, Кайо Енріке (Якобс, 117) - Фофана, Чуамені (Дізазі, 117) - Желсон Мартінш (Лукас, 71), Фолланд, Головін (Діоп, 76) - Бен-Йеддер (к) (Ізидор, 76).

Запасні: Маецкій, Лінард, Фабрегас, Боада, Матсіма, Матазо.

Тренер: Ніко Ковач.

Арбітр: Ентоні Тейлор (Англія).

Попереджені: Додо (40), Тете (54), Марлон (69), Соломон (80), Кривцов (105 + 1), Фернандо (113) - Фолланд (14), Головін (72), Фофана (81), Бадьяшіль (107 ).

25 серпня. Харків. Стадіон ОСК Металіст.