Категорії: Топ Новини

У символічну збірну тижня увійшли представники дев'яти клубів, два з яких - зарубіжні

За традицією після кожного вік-енду під час офіційного сезону ми визначаємо символічну збірну з футболістів національної команди, кандидатів до неї, а також українських виконавців, що особливо відзначилися за підсумками виступів за цілий тиждень.

Дмитро МАЦАПУРА (Зоря)

Минулого тижня воротар взяв участь у двох поєдинках та в обох зберіг свої ворота на замку.

Ігор ПЕРДУТА (Ворскла)

У переможному матчі з Динамо біля своїх воріт бився, як лев, непогано підключався до атакуючих дій Ворскли.

Максим ІМЕРЕКОВ (Зоря)

У матчі Ліги Європи проти болгарського ЦСКА виграв багато єдиноборств, не дав розвернутися футболістам і в поєдинку чемпіонату проти Вереса.

Микола МАТВІЄНКО (Шахтар)

Став найкращим футболістом Шахтаря у грі ЛЧ з Реалом. На рахунку захисника шість виграних єдиноборств із семи, дев'ять перехоплень та чотири підбирання. А у матчі чемпіонату проти Колоса забив гол.

Владислав ДУБІНЧАК (Дніпро-1)

Як завжди був активним не лише біля своїх воріт, а й у штрафного майданчика Інгульця, віддав кілька небезпечних флангових передач.

Сергій РИБАЛКА (Олександрія)

Один із найкращих гравців матчу Олександрія — Металіст 1925. Не раз погрожував воротам супротивника, віддав гольовий пас.

Владислав КАЛІТВІНЦЕВ (Десна)

Став найактивнішим у поєдинку проти Львова. Забив переможний м'яч, завдяки чому Десна перервала свою п'ятиматчеву безвиграшну серію.

Віктор КОВАЛЕНКО (Спеція, Італія)

У матчі проти Торіно півзахисник відзначився гольовою передачею, що дозволило Спеції виграти (1:0) та залишити зону вильоту.

Олексій КАЩУК (Маріуполь)

Маріуполі вдалося перервати шестиматчеву безвиграшну серію в Ужгороді. А головним творцем перемоги над Мінаєм (2:0) став Кащук, на рахунку якого два забиті м'ячі.

Іван Петряк (Фехервар, Угорщина)

Допоміг своїй команді перемогти Залаегерсег (3:0). На рахунку українського півзахисника другий гол у матчі.

Артем ДОВБИК (Дніпро-1)

Забив переможний м'яч у поєдинку з Інгульцем. Цей гол став для нападаючого восьмим у поточному чемпіонаті.